Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+1 v Brně

P R O D Á N O

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji byt 2+1 o rozloze cca 60 m2. Jedná se o rohový byt s bezbariérovým přístupem v přízemí cihlového domu v centru Brna na Klusáčkově ulici.

Bytový dům je zateplený, v celém domě nové odpady a rozvody vody, nová plastová okna ve všech bytech.

Byt samotný je v původním stavu, určený k rekonstrukci. To dává novému majiteli prostor pro řešení interiéru dle svých vlastních představ. Pro inspiraci jsme pro Vás připravili ve fotografiích naši představu možného řešení. Při vstupu do  bytu vstupujete do prostorné předsíně (8,4 m2) a odtud vlevo do kuchyně (8,9 m2), pokoje (12,3 m2), rovně do komory a koupelny s WC (1,8 a 4,3 m2) a do prava do obývacího pokoje (24,5 m2). K bytu náleží sklepní kóje.

V obývacím pokoji, ložnici a předsíni jsou na podlaze původní dřevěné parkety, v koupelně, komoře a kuchyni dlažba. Elektřina původní, nové rozvody vody a odpadů. V bytě jsou nová plastová okna, na oknech do zadní části zahrady jsou železné mříže.

Vytápění bytu je dálkové z centrální teplárny, vaření v současnosti na plynovém sporáku.

Velkou výhodou tohoto bytu je možnost parkování  přímo před domem na vlastním, oploceném, pozemku, za domem je taktéž na vlastním pozemku příjemné posezení a dětské pískoviště.

V okolí domu se nachází veškerá infrastruktura, v těsném sousedství jsou sady s dětskými hřišti, restarace (legendární Šelepka), kavárny, hřiště na pétangue.

I když se nemovitost nachází v centru Brna, jedná se o klidné prostředí s mnoha možnostmi vyžití.

 

V případě zájmu Vám rádi poradíme s možnotmi financování vybrané nemovitosti.

Videoprohlídka

3D scan

Půdorysy

system_auto-saveuntitled_system_auto-saveuntitled-1_1 system_auto-saveuntitled_system_auto-saveuntitled-2_1_1 system_auto-saveuntitled_system_auto-saveuntitled-2_1 system_auto-saveuntitled_system_auto-saveuntitled-3_1 system_auto-saveuntitled_system_auto-saveuntitled-4

Jana Šnédarová

Jana Šnédarová - realitní makléřka


Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř a již 12-tým rokem provozuji vlastní realitní kancelář - REALITY Šnédarová v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování i pojištění nemovitostí.

 

Jsme tým! REALITY Šnédarová & dcera

Ve dvou se to lépe táhne. Od roku 2024 se moje realitní kancelář změnila na rodinnou firmu. Dcera, Lenka Budišová, se stala realitní makléřkou a začali jsme pracovat společně a postupně ji předávám své zkušenosti z oboru.

 r6m17343-132 

Spolupráce s ní zase přinesla do firmy novou energii a perspektivu. Její moderní pohled na marketing a digitální technologie nám umožnil rozšířit naše služby a oslovit nové klienty. Naše společné projekty a strategie nám umožnily lépe porozumět potřebám našich klientů a nabídnout jim služby, které přesně odpovídají jejich očekáváním. 

 

Klíč k úspěšnému prodeji nemovitosti: Profesionalita, moderní přístupy a osobní péče

Vzdělávání se v oboru je pro nás obě samozřejmostí. Neustále zvyšujeme svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používáme aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupujeme ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňujeme žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Snažíme se být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe víme, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsme připraveny pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

r6m17265-128  

 

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF