Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+1 v Brně

P R O D Á N O

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji byt 2+1 o rozloze cca 60 m2. Jedná se o rohový byt s bezbariérovým přístupem v přízemí cihlového domu v centru Brna na Klusáčkově ulici.

Bytový dům je zateplený, v celém domě nové odpady a rozvody vody, nová plastová okna ve všech bytech.

Byt samotný je v původním stavu, určený k rekonstrukci. To dává novému majiteli prostor pro řešení interiéru dle svých vlastních představ. Pro inspiraci jsme pro Vás připravili ve fotografiích naši představu možného řešení. Při vstupu do  bytu vstupujete do prostorné předsíně (8,4 m2) a odtud vlevo do kuchyně (8,9 m2), pokoje (12,3 m2), rovně do komory a koupelny s WC (1,8 a 4,3 m2) a do prava do obývacího pokoje (24,5 m2). K bytu náleží sklepní kóje.

V obývacím pokoji, ložnici a předsíni jsou na podlaze původní dřevěné parkety, v koupelně, komoře a kuchyni dlažba. Elektřina původní, nové rozvody vody a odpadů. V bytě jsou nová plastová okna, na oknech do zadní části zahrady jsou železné mříže.

Vytápění bytu je dálkové z centrální teplárny, vaření v současnosti na plynovém sporáku.

Velkou výhodou tohoto bytu je možnost parkování  přímo před domem na vlastním, oploceném, pozemku, za domem je taktéž na vlastním pozemku příjemné posezení a dětské pískoviště.

V okolí domu se nachází veškerá infrastruktura, v těsném sousedství jsou sady s dětskými hřišti, restarace (legendární Šelepka), kavárny, hřiště na pétangue.

I když se nemovitost nachází v centru Brna, jedná se o klidné prostředí s mnoha možnostmi vyžití.

 

V případě zájmu Vám rádi poradíme s možnotmi financování vybrané nemovitosti.

Videoprohlídka

3D scan

Půdorysy

system_auto-saveuntitled_system_auto-saveuntitled-1_1 system_auto-saveuntitled_system_auto-saveuntitled-2_1_1 system_auto-saveuntitled_system_auto-saveuntitled-2_1 system_auto-saveuntitled_system_auto-saveuntitled-3_1 system_auto-saveuntitled_system_auto-saveuntitled-4

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 12 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování nemovitostí, životní i neživotní pojištění, pomohu se zhodnocením finančních prostředků.

 

Vzdělávání se v oboru je pro mě již samozřejmostí. Neustále zvyšuji svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používám aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupuji ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňuji žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

 

Jsem tu pro Vás a ráda si s Vámi popovídám třeba i jen nezávazně. A ještě raději se s Vámi domluvím na spolupráci při prodeji právě té Vaší nemovitosti. Tak mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás.

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF