Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+1 v Ivančicích

 

 

 

 

 

P R O D Á N O

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení v klidném prostředí a bezprostřední blízkosti přírody, přitom ve  městě s věškerou občanskou vybaveností a dojezdem do Brna 30 minut autem?

V tom případě Vám nabízíme byt 2+1 v 1. NP/4. NP panelového domu na sídlišti v Ivančicích. Byt  sestává z předsíně, kuchyně, kuchyňského koutu, ložnice a obývacího pokoje, dále koupelny se sprchovým koutem a samostaným WC.

Plocha bytu včetně sklepní kóje činí 55 m2 a k bytu náleží ještě prostorná zasklená lodžie, odkud je nádherný výhled do okolní přírody.

Byt se nabízí vyklizený, je v průměrném stavu, koupelna a WC jsou po částečné rekonstrukci.

Město Ivančice, obec s rozšířenou působností, má dobrou dostupnost do Brna, doprava IDS, po dálnici. Je zde veškerá občanská vybavenost, školy, školky, gymnázium, nemocnice. Nezanedbatelné je i krásné okolí Ivančic. Leží na soutoku tří řek a nádherná okolní příroda vybízí k cyklistickým i pěším výletům do různých směrů.

Majitelé si vyhrazují právo vybrat zájemce dle svých požadavků.

Prohlídkový den se uskuteční 27.10.2023 a v případě zájmu si čas Vaší prohlídky, prosím, sjednejte telefonikcky, mailem nebo kontaktním formulářem na webových stránkách snedarova.cz.

V případě zájmu Vám vyhotovíme na míru nabídku možného financování koupě tohoto bytu.

 

 

======================================================================================

                  

 

 

Cena                        

 

3.000.000,- Kč      

 

           Kupující neplatí provizi                        

 

 

 

Videoprohlídka

Půdorysy

 

2143-ivancice_1

  

 

2143-ivancice3da

    

 2143-ivancice3db   

 

2143-ivancice3dc  

Jana Šnédarová

Jana Šnédarová - realitní makléřka


Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř a již 12-tým rokem provozuji vlastní realitní kancelář - REALITY Šnédarová v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování i pojištění nemovitostí.

 

Jsme tým! REALITY Šnédarová & dcera

Ve dvou se to lépe táhne. Od roku 2024 se moje realitní kancelář změnila na rodinnou firmu. Dcera, Lenka Budišová, se stala realitní makléřkou a začali jsme pracovat společně a postupně ji předávám své zkušenosti z oboru.

 r6m17343-132 

Spolupráce s ní zase přinesla do firmy novou energii a perspektivu. Její moderní pohled na marketing a digitální technologie nám umožnil rozšířit naše služby a oslovit nové klienty. Naše společné projekty a strategie nám umožnily lépe porozumět potřebám našich klientů a nabídnout jim služby, které přesně odpovídají jejich očekáváním. 

 

Klíč k úspěšnému prodeji nemovitosti: Profesionalita, moderní přístupy a osobní péče

Vzdělávání se v oboru je pro nás obě samozřejmostí. Neustále zvyšujeme svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používáme aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupujeme ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňujeme žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Snažíme se být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe víme, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsme připraveny pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

r6m17265-128  

 

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF