Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+kk v Ivančicích

 

 

Přízemní byt po rekonstrukci v příjemném prostředí

 

Cena:    3.100.000,- Kč

 

 

P R O D Á N O

Popis nemovitosti

Jestli hledáte bydlení, kam se můžete nastěhovat a nemusíte již nic spravovat a přestavovat, je tato nabídka určená pro Vás. Zhruba před pěti lety současní majitelé provedli v bytové jednotce zdařilou kompletní rekonstrukci. Propojili prostor předsíně, obývacího pokoje a kuchyně, vyzdili nové bytové jádro a oddělenou nechali jenom ložnici.

Byt se nachází v přízemí čtyřpodlažního  bytového domu, který prošel revitalizací a nachází se v příjemném prostředí plném zeleně.

V předsíni, koupelně, na WC a v kuchyni je na podlaze dlažba, v obývacím pokoji a ložnici je podlaha pokrytá plovoucí podlahou.

Celková výměra bytu je 45 m2, patří k němu sklep o velikosti  2 m2. V domě je možné využívat i společnou kolárnu a kočárkárnu.

Vzhledem ke svému umístění v přízemí je byt vhodný k bydlení i pro starší občany a rodiny s malými dětmi.

Město Ivančice  má kompletní občanskou vybavenost s dobrou dostupností do Brna. Autem po dálnici můžete  být v Brně za 30  minut nebo můžete využít spoje IDS.

Jestli Vás nabídka zaujala, neváhejte si domluvit prohlídku. V případě více zájemců  si majitel vyhrazuje právo přenechat byt nejvhodnější nabídce.

Videoprohlídka

3D scan

Půdorys

2022-11-18_3

Jana Šnédarová

Jana Šnédarová - realitní makléřka


Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř a již 12-tým rokem provozuji vlastní realitní kancelář - REALITY Šnédarová v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování i pojištění nemovitostí.

 

Jsme tým! REALITY Šnédarová & dcera

Ve dvou se to lépe táhne. Od roku 2024 se moje realitní kancelář změnila na rodinnou firmu. Dcera, Lenka Budišová, se stala realitní makléřkou a začali jsme pracovat společně a postupně ji předávám své zkušenosti z oboru.

 r6m17343-132 

Spolupráce s ní zase přinesla do firmy novou energii a perspektivu. Její moderní pohled na marketing a digitální technologie nám umožnil rozšířit naše služby a oslovit nové klienty. Naše společné projekty a strategie nám umožnily lépe porozumět potřebám našich klientů a nabídnout jim služby, které přesně odpovídají jejich očekáváním. 

 

Klíč k úspěšnému prodeji nemovitosti: Profesionalita, moderní přístupy a osobní péče

Vzdělávání se v oboru je pro nás obě samozřejmostí. Neustále zvyšujeme svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používáme aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupujeme ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňujeme žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Snažíme se být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe víme, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsme připraveny pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

r6m17265-128  

 

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF