Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+kk v Ivančicích

 

 

Přízemní byt po rekonstrukci v příjemném prostředí

 

Cena:    3.100.000,- Kč

 

 

P R O D Á N O

Popis nemovitosti

Jestli hledáte bydlení, kam se můžete nastěhovat a nemusíte již nic spravovat a přestavovat, je tato nabídka určená pro Vás. Zhruba před pěti lety současní majitelé provedli v bytové jednotce zdařilou kompletní rekonstrukci. Propojili prostor předsíně, obývacího pokoje a kuchyně, vyzdili nové bytové jádro a oddělenou nechali jenom ložnici.

Byt se nachází v přízemí čtyřpodlažního  bytového domu, který prošel revitalizací a nachází se v příjemném prostředí plném zeleně.

V předsíni, koupelně, na WC a v kuchyni je na podlaze dlažba, v obývacím pokoji a ložnici je podlaha pokrytá plovoucí podlahou.

Celková výměra bytu je 45 m2, patří k němu sklep o velikosti  2 m2. V domě je možné využívat i společnou kolárnu a kočárkárnu.

Vzhledem ke svému umístění v přízemí je byt vhodný k bydlení i pro starší občany a rodiny s malými dětmi.

Město Ivančice  má kompletní občanskou vybavenost s dobrou dostupností do Brna. Autem po dálnici můžete  být v Brně za 30  minut nebo můžete využít spoje IDS.

Jestli Vás nabídka zaujala, neváhejte si domluvit prohlídku. V případě více zájemců  si majitel vyhrazuje právo přenechat byt nejvhodnější nabídce.

Videoprohlídka

3D scan

Půdorys

2022-11-18_3

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 12 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování nemovitostí, životní i neživotní pojištění, pomohu se zhodnocením finančních prostředků.

 

Vzdělávání se v oboru je pro mě již samozřejmostí. Neustále zvyšuji svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používám aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupuji ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňuji žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

 

Jsem tu pro Vás a ráda si s Vámi popovídám třeba i jen nezávazně. A ještě raději se s Vámi domluvím na spolupráci při prodeji právě té Vaší nemovitosti. Tak mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás.

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF