Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+1 v Ivančicích

 

 

 

 

 

R E Z E R V O V Á N O

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení v klidném prostředí a bezprostřední blízkosti přírody, přitom ve  městě s věškerou občanskou vybaveností a dojezdem do Brna 30 minut autem?

V tom případě Vám nabízíme byt 2+1 v 1. NP/4. NP panelového domu na sídlišti v Ivančicích. Byt  sestává z předsíně, kuchyně, kuchyňského koutu, ložnice a obývacího pokoje, dále koupelny se sprchovým koutem a samostaným WC.

Plocha bytu včetně sklepní kóje činí 55 m2 a k bytu náleží ještě prostorná zasklená lodžie, odkud je nádherný výhled do okolní přírody.

Byt se nabízí vyklizený, je v průměrném stavu, koupelna a WC jsou po částečné rekonstrukci.

Město Ivančice, obec s rozšířenou působností, má dobrou dostupnost do Brna, doprava IDS, po dálnici. Je zde veškerá občanská vybavenost, školy, školky, gymnázium, nemocnice. Nezanedbatelné je i krásné okolí Ivančic. Leží na soutoku tří řek a nádherná okolní příroda vybízí k cyklistickým i pěším výletům do různých směrů.

Majitelé si vyhrazují právo vybrat zájemce dle svých požadavků.

Prohlídkový den se uskuteční 27.10.2023 a v případě zájmu si čas Vaší prohlídky, prosím, sjednejte telefonikcky, mailem nebo kontaktním formulářem na webových stránkách snedarova.cz.

V případě zájmu Vám vyhotovíme na míru nabídku možného financování koupě tohoto bytu.

 

 

======================================================================================

                  

 

 

Cena                        

 

3.000.000,- Kč      

 

           Kupující neplatí provizi                        

 

 

 

Videoprohlídka

Půdorysy

 

2143-ivancice_1

  

 

2143-ivancice3da

    

 2143-ivancice3db   

 

2143-ivancice3dc  

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 12 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování nemovitostí, životní i neživotní pojištění, pomohu se zhodnocením finančních prostředků.

 

Vzdělávání se v oboru je pro mě již samozřejmostí. Neustále zvyšuji svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používám aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupuji ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňuji žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

 

Jsem tu pro Vás a ráda si s Vámi popovídám třeba i jen nezávazně. A ještě raději se s Vámi domluvím na spolupráci při prodeji právě té Vaší nemovitosti. Tak mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás.

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF