Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+1 v Ivančicích - REZERVOVÁNO

 

 

 Cena nemovitosti: 3.180.000,- Kč vč. provize RK

 

 REZERVOVÁNO

Popis nemovitosti

Hledáte nový domov v klidné lokalitě? Představujeme vám byt 2+1 v Ivančicích, který čeká na svého nového majitele. Nachází se v přízemí cihlového bytového domu, což zajišťuje snadný bezbariérový přístup. Ideální pro rodiny s dětmi, seniory nebo osoby s omezenou mobilitou.

Byt o rozloze 46,5 m2 včetně sklepa má pokoje o rozloze 17m2 a menší pokoj 10 m2, dále kuchyň 9,5 m2. K bytu náleží sklep 3 m2.

Kuchyň a koupelna s původním umakartovým jádrem vyžaduje rekonstrukci, což vám dává jedinečnou příležitost přizpůsobit interiér podle vašich představ. Představte si, že si můžete vytvořit domov přesně podle svého vkusu a potřeb.

Cihlový bytový dům je po revitalizaci (nová plastová okna, dveře, zateplení), plánuje se výměna stupaček.

V blízkosti domu se nachází obchodní dům Tesco a menší obchodní centrum.

Město Ivančice, obec s rozšířenou působností, má dobrou dostupnost do Brna, doprava IDS, po dálnici. Je zde veškerá občanská vybavenost, školy, školky, gymnázium, nemocnice. Nezanedbatelné je i krásné okolí Ivančic. Leží na soutoku tří řek a nádherná okolní příroda vybízí k cyklistickým i pěším výletům do různých směrů.

Majitelé si vyhrazují právo vybrat zájemce dle svých požadavků.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost vlastnit byt v Ivančicích, který můžete proměnit ve svůj vysněný domov. Kontaktujte nás pro více informací nebo prohlídku.

Videoprohlídka

3D scan

Jana Šnédarová

Jana Šnédarová - realitní makléřka


Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř a již 12-tým rokem provozuji vlastní realitní kancelář - REALITY Šnédarová v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování i pojištění nemovitostí.

 

Jsme tým! REALITY Šnédarová & dcera

Ve dvou se to lépe táhne. Od roku 2024 se moje realitní kancelář změnila na rodinnou firmu. Dcera, Lenka Budišová, se stala realitní makléřkou a začali jsme pracovat společně a postupně ji předávám své zkušenosti z oboru.

 r6m17343-132 

Spolupráce s ní zase přinesla do firmy novou energii a perspektivu. Její moderní pohled na marketing a digitální technologie nám umožnil rozšířit naše služby a oslovit nové klienty. Naše společné projekty a strategie nám umožnily lépe porozumět potřebám našich klientů a nabídnout jim služby, které přesně odpovídají jejich očekáváním. 

 

Klíč k úspěšnému prodeji nemovitosti: Profesionalita, moderní přístupy a osobní péče

Vzdělávání se v oboru je pro nás obě samozřejmostí. Neustále zvyšujeme svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používáme aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupujeme ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňujeme žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Snažíme se být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe víme, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsme připraveny pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

r6m17265-128  

 

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF