Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+kk v Ivančicích

 

 

 

Přízemní byt po rekonstrukci v příjemném prostředí

 

Cena:    3.300.000,- Kč

+  provize RK

Popis nemovitosti

Jestli hledáte bydlení, kam se můžete nastěhovat a nemusíte již nic spravovat a přestavovat, je tato nabídka určená pro Vás. Zhruba před pěti lety současní majitelé provedli v bytové jednotce zdařilou kompletní rekonstrukci. Propojili prostor předsíně, obývacího pokoje a kuchyně, vyzdili nové bytové jádro a oddělenou nechali jenom ložnici.

Byt se nachází v přízemí čtyřpodlažního  bytového domu, který prošel revitalizací a nachází se v příjemném prostředí plném zeleně.

V předsíni, koupelně, na WC a v kuchyni je na podlaze dlažba, v obývacím pokoji a ložnici je podlaha pokrytá plovoucí podlahou.

Celková výměra bytu je 45 m2, patří k němu sklep o velikosti  2 m2. V domě je možné využívat i společnou kolárnu a kočárkárnu.

Vzhledem ke svému umístění v přízemí je byt vhodný k bydlení i pro starší občany a rodiny s malými dětmi.

Město Ivančice  má kompletní občanskou vybavenost s dobrou dostupností do Brna. Autem po dálnici můžete  být v Brně za 30  minut nebo můžete využít spoje IDS.

Jestli Vás nabídka zaujala, neváhejte si domluvit prohlídku. V případě více zájemců  si majitel vyhrazuje právo přenechat byt nejvhodnější nabídce.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorys

2022-11-18_3

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 10 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Prodat Vaši nemovitost jsem ale schoplná nejenom v Ivančicích, ale v podstatě kdekoliv. Tato práce se pro mě stala koníčkem, za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Snažím se neustále odborně vzdělávat a zvyšovat svůj profesní standard. Snažím se zavádět do své práce aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky prodeje.

 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám případné problémy vyřešit.

 

K realitám jsem se vlastně dostala přes poskytování finančního poradenství. Proto svým klientům  poskytuji komplexní servis jak realitních, tak finančních služeb.  Kupujícím pomohu se zajištěním financování nemovitosti, následně zajistím pojištění majetku. A pokud (a nejen) prodávající potřebuje poradit s investováním získaných finančních prostředků, mohu mu ukázat spoustu zajímavých možností.  Snažím se o  vybudování dlouhodobého korektního  vztahu se svými klienty a obchodními partnery.

 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář