Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu v Ivančicích

 

 

 

 

 

Cena  nemovitosti:      3.000.000,- Kč

 

+ provize RK

R E Z E R V O V Á N O

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme tento netradiční rodinný dům, který se skládá ze dvou samostatných domů s vlastními vchodovými dveřmi. Domy jsou ale propojené dveřmi v zadní části, což umožňuje flexibilní využití celého prostoru.

První rodinný dům disponuje velikostí 2+1 s komorou, WC a dílnou, kterou je možné předělat např. na zimní zahradu. Druhý rodinný dům disponuje velikostí 2+1 a koupelnou se samostatným WC. Dům je částečně podsklepen a u obou nemovitostí je možnost půdní vestavby.

Vytápění obou domů je realizováno jedním plynovým kotlem a oba jsou připojeny na společné sítě (plyn, elektřina, voda). Dům je určen ke kompletní rekonstrukci.

Obytné prostory je možné propojit a využívat celou plochu k prostornému bydlení.

Plocha pozemku obou domů je 200 m2, z toho zastavěná plocha cca 145 m2, 55 m2 jsou dvorky.

Tato nemovitost je také vhodná pro rodiny hledající prostor pro vícegenerační bydlení nebo pro ty, kteří chtějí kombinovat bydlení a podnikání. Díky dvěma samostatným vchodům můžete v jedné části bydlet a druhou pronajímat nebo využívat jako kancelář, dílnu či jiný podnikatelský prostor.

Dům je situovaný přímo na hlavní silnici, díky své poloze nabízí dobrou dostupnost do centra města. Do Brna se dostanete za cca 30 min po dálnici autem, dále potom spojení IDS a vlak. V těsné blízkosti se nachází škola a školka, gymnázium a nemocnice, ale i bohaté nákupní možnosti (Tesco, drogerie, cukrárna, restaurace). Ve městě je veškerá občanská vybavenost.

Město Ivančice, obec s rozšířenou působností, leží na soutoku tří řek a nádherná okolní příroda vybízí k cyklistickým i pěším výletům do různých směrů.

V případě zájmu Vám rádi pomůžeme zajistit financování této nemovitosti.

Videoprohlídka

3D scan

Půdorys

pudorys

Jana Šnédarová

Jana Šnédarová - realitní makléřka


Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř a již 12-tým rokem provozuji vlastní realitní kancelář - REALITY Šnédarová v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování i pojištění nemovitostí.

 

Jsme tým! REALITY Šnédarová & dcera

Ve dvou se to lépe táhne. Od roku 2024 se moje realitní kancelář změnila na rodinnou firmu. Dcera, Lenka Budišová, se stala realitní makléřkou a začali jsme pracovat společně a postupně ji předávám své zkušenosti z oboru.

 r6m17343-132 

Spolupráce s ní zase přinesla do firmy novou energii a perspektivu. Její moderní pohled na marketing a digitální technologie nám umožnil rozšířit naše služby a oslovit nové klienty. Naše společné projekty a strategie nám umožnily lépe porozumět potřebám našich klientů a nabídnout jim služby, které přesně odpovídají jejich očekáváním. 

 

Klíč k úspěšnému prodeji nemovitosti: Profesionalita, moderní přístupy a osobní péče

Vzdělávání se v oboru je pro nás obě samozřejmostí. Neustále zvyšujeme svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používáme aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupujeme ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňujeme žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Snažíme se být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe víme, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsme připraveny pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

r6m17265-128  

 

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF