Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu 3+1 v Ivančicích - Němčicích

 

 

 

 

R E Z E R V O V Á N O

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji udržovaný dům 3+1 ve vedlejší ulici v Ivančicích - Němčicích. Jedná se o dvoupodlažní cihlový dům s podsklepenou kuchyní, dvorkem a pěknou zahrádkou.

Dům je ihned obyvatelný.  Má 3 obytné pokoje a kuchyni, ze dvorku je vchod do kotelny a z ulice do skladovací místnosti na nářadí apod. Střecha na části domu rovná, na části sedlová.

Topení v domě je plynové, 3 roky starý plynový kotel (ještě v záruční lhůtě),  rozvody městské vody v plastu, el. rozvody v mědi, el. 220 a 380 V. Dům je napojen na obecní kanalizaci. Dřevěná eurookna, podlahy zachovalé dřevěné fošny, překryté plovoucí podlahou, v ložnici kobercem. V síni a koupelně dlažba.

V přízemí se nachází kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna, v 1.NP další pokoj a půdní prostor, který skýtá možnost půdní vestavby. Veškeré elektrospotřebiče jsou cca 3 roky staré. Majitelé preferují prodej domu  i s vybavením (podmínky po vzájemné domluvě).

Kuchyň je podsklepená, sklep s cihlovým klenutým stropem. Z kuchyně se vchází na terasu s možností letního posezení a na zahradu v mírném svahu o rozloze pozemku 91 m2, jsou zde vybudované 2 terasy. Pod terasou možnost uskladnění zahradního nábytku a sezóních potřeb.

Parkování je možné před domem.

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

CENA  ZAREZERVOVANÉ NEMOVITOSTI

 

 

 

4.000.000,- Kč

 

 

+ 5 % provize RK

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 10 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Prodat Vaši nemovitost jsem ale schoplná nejenom v Ivančicích, ale v podstatě kdekoliv. Tato práce se pro mě stala koníčkem, za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Snažím se neustále odborně vzdělávat a zvyšovat svůj profesní standard. Snažím se zavádět do své práce aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky prodeje.

 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám případné problémy vyřešit.

 

K realitám jsem se vlastně dostala přes poskytování finančního poradenství. Proto svým klientům  poskytuji komplexní servis jak realitních, tak finančních služeb.  Kupujícím pomohu se zajištěním financování nemovitosti, následně zajistím pojištění majetku. A pokud (a nejen) prodávající potřebuje poradit s investováním získaných finančních prostředků, mohu mu ukázat spoustu zajímavých možností.  Snažím se o  vybudování dlouhodobého korektního  vztahu se svými klienty a obchodními partnery.

 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář