Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu 3+1 v Ivančicích - Němčicích

 

 

 

 

P R O D Á N O

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji udržovaný dům 3+1 ve vedlejší ulici v Ivančicích - Němčicích. Jedná se o dvoupodlažní cihlový dům s podsklepenou kuchyní, dvorkem a pěknou zahrádkou.

Dům je ihned obyvatelný.  Má 3 obytné pokoje a kuchyni, ze dvorku je vchod do kotelny a z ulice do skladovací místnosti na nářadí apod. Střecha na části domu rovná, na části sedlová.

Topení v domě je plynové, 3 roky starý plynový kotel (ještě v záruční lhůtě),  rozvody městské vody v plastu, el. rozvody v mědi, el. 220 a 380 V. Dům je napojen na obecní kanalizaci. Dřevěná eurookna, podlahy zachovalé dřevěné fošny, překryté plovoucí podlahou, v ložnici kobercem. V síni a koupelně dlažba.

V přízemí se nachází kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna, v 1.NP další pokoj a půdní prostor, který skýtá možnost půdní vestavby. Veškeré elektrospotřebiče jsou cca 3 roky staré. Majitelé preferují prodej domu  i s vybavením (podmínky po vzájemné domluvě).

Kuchyň je podsklepená, sklep s cihlovým klenutým stropem. Z kuchyně se vchází na terasu s možností letního posezení a na zahradu v mírném svahu o rozloze pozemku 91 m2, jsou zde vybudované 2 terasy. Pod terasou možnost uskladnění zahradního nábytku a sezóních potřeb.

Parkování je možné před domem.

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.

Videoprohlídka

3D scan

CENA  ZAREZERVOVANÉ NEMOVITOSTI

 

 

 

4.000.000,- Kč

 

 

+ 5 % provize RK

Jana Šnédarová

Jana Šnédarová - realitní makléřka


Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř a již 12-tým rokem provozuji vlastní realitní kancelář - REALITY Šnédarová v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování i pojištění nemovitostí.

 

Jsme tým! REALITY Šnédarová & dcera

Ve dvou se to lépe táhne. Od roku 2024 se moje realitní kancelář změnila na rodinnou firmu. Dcera, Lenka Budišová, se stala realitní makléřkou a začali jsme pracovat společně a postupně ji předávám své zkušenosti z oboru.

 r6m17343-132 

Spolupráce s ní zase přinesla do firmy novou energii a perspektivu. Její moderní pohled na marketing a digitální technologie nám umožnil rozšířit naše služby a oslovit nové klienty. Naše společné projekty a strategie nám umožnily lépe porozumět potřebám našich klientů a nabídnout jim služby, které přesně odpovídají jejich očekáváním. 

 

Klíč k úspěšnému prodeji nemovitosti: Profesionalita, moderní přístupy a osobní péče

Vzdělávání se v oboru je pro nás obě samozřejmostí. Neustále zvyšujeme svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používáme aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupujeme ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňujeme žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Snažíme se být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe víme, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsme připraveny pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

r6m17265-128  

 

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF