Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu 3+1 v Ivančicích - Němčicích

 

 

 

 

P R O D Á N O

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji udržovaný dům 3+1 ve vedlejší ulici v Ivančicích - Němčicích. Jedná se o dvoupodlažní cihlový dům s podsklepenou kuchyní, dvorkem a pěknou zahrádkou.

Dům je ihned obyvatelný.  Má 3 obytné pokoje a kuchyni, ze dvorku je vchod do kotelny a z ulice do skladovací místnosti na nářadí apod. Střecha na části domu rovná, na části sedlová.

Topení v domě je plynové, 3 roky starý plynový kotel (ještě v záruční lhůtě),  rozvody městské vody v plastu, el. rozvody v mědi, el. 220 a 380 V. Dům je napojen na obecní kanalizaci. Dřevěná eurookna, podlahy zachovalé dřevěné fošny, překryté plovoucí podlahou, v ložnici kobercem. V síni a koupelně dlažba.

V přízemí se nachází kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna, v 1.NP další pokoj a půdní prostor, který skýtá možnost půdní vestavby. Veškeré elektrospotřebiče jsou cca 3 roky staré. Majitelé preferují prodej domu  i s vybavením (podmínky po vzájemné domluvě).

Kuchyň je podsklepená, sklep s cihlovým klenutým stropem. Z kuchyně se vchází na terasu s možností letního posezení a na zahradu v mírném svahu o rozloze pozemku 91 m2, jsou zde vybudované 2 terasy. Pod terasou možnost uskladnění zahradního nábytku a sezóních potřeb.

Parkování je možné před domem.

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.

Videoprohlídka

3D scan

CENA  ZAREZERVOVANÉ NEMOVITOSTI

 

 

 

4.000.000,- Kč

 

 

+ 5 % provize RK

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 12 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování nemovitostí, životní i neživotní pojištění, pomohu se zhodnocením finančních prostředků.

 

Vzdělávání se v oboru je pro mě již samozřejmostí. Neustále zvyšuji svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používám aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupuji ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňuji žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

 

Jsem tu pro Vás a ráda si s Vámi popovídám třeba i jen nezávazně. A ještě raději se s Vámi domluvím na spolupráci při prodeji právě té Vaší nemovitosti. Tak mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás.

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF