Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu ve Lhánicích

 

 

 

R E Z E R V O V Á N O

 

 Cena: 2.300.000.- Kč

 

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji starší dům určený k rekonstrukci v malebné obci Lhánice.

I přes potřebu rekonstrukce je dům ihned obyvatelný.

 

Dům ze smíšeného zdiva o dispozici 3+1 stojí nad dvorkem s hospodářskými budovami. Přístup do domu ze dvora je po schodišti. V domě je nově vybudované plynové topení, nový elektrický boiler na ohřev teplé vody. Po rekonstrukci jsou i rozvody vody (v plastu), nové rozvody elektřiny v mědi (220, 380 V).

Prostor před domem nabízí prostory k případnému rozšíření bydlení, hospodářské prostory v přízemí od příchodu z ulice je možné také zrekonstruovat a využít dle svých představ. Nad částí těchto budov je prostor vhodný k vybudování venkovní terasy s pěkným výhledem do okolí. Rozloha této části a samotného domu je 202 m2.

Za domem je prostorná zahrada o rozloze 236 m2, která nabízí dostatek prostoru pro relaxaci a zahradničení. Jsou zde zbudovaná i hospodářská stavení, rozvody elektřiny a vody jsou až do zadní části zahrady. Do zadní části zahrady je i samostatný přístup z obecní komunikace.

Vzhledem ke své poloze v blízkosti údolí řeky Jihlavy s přírodním parkem Střední Pojihlaví a národní přírodní rezervace Mohelenská hadcová step je tento dům vhodný k trvalému bydlení ale i k rekreačním účelům.

Cena za dům je konečná, zájemce neplatí provizi.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat a domluvit si prohlídku.

 

 

 

 

 

Videoprohlídka

3D scan

O obci Lhánice

Obec Lhánice se nachází v okrese Třebíč, kraj Vysočina. Obec Lhánice se rozkládá asi 31 kilometrů jihovýchodně od Třebíče a 15 kilometrů jižně od města Náměšť nad Oslavou. Z turistického a geografického hlediska patří do širší oblasti Českomoravské Vysočiny. Kilometr od obce na jih se nachází údolí řeky Jihlavy.

Ke dni 1.1.2018 zde bylo trvale přihlášeno 162 obyvatel. Z toho ve věku do 18 let  - 25 obyvatel, 18 až 65 let - 96 obyvatel a nad 65 let - 40 obyvatel, 84 žen a 77 mužů. Dále zde žije ať již trvale nebo přechodně cca 10 až 20 obyvatel přímo v obci a další ve 28 rekreačních chatách u řeky Jihlavy.

Obec má vybudovanou vodovodní síť pro pitnou vodu včetně sítě podzemních hydrantů. Dále je zde provedena elektrifikace podzemním vedením a plynofikace. V obci je požární nádrž, která také slouží v letních měsících ke koupání a v zimě k bruslení. To je ovšem závislé na počasí. Jak v létě, tak i v zimě se o nádrž starají dobrovolní hasiči, takže voda na koupání je většinou čistá a led na bruslení upravený. Obě tyto aktivity jsou ovšem pro návštěvníky pouze na vlastní nebezpečí.

Na návsi před hospodou stojí zvonička, vedle udržovaného plácku pod lipami a dětského hřiště. Zde se každoročně koná v období prázdnin tradiční pouťová zábava pod otevřeným nebem.

V obci je několik veřejných budov. Jde o budovy čp.3, ve které je nově zrekonstruovaný obchod se smíšeným zbožím, klubovna pro mládež, garáž, hasičárna a další skladovací prostory. Dále v čp. 25 je kancelář OÚ, knihovna a menší společenský sál s klubovnou hasičů včetně sociálního zařízení. 

Obec je členem Mikroregionu Náměšťsko a Energoregionu 2020. O vodovodní síť a dodávku vody se stará Vodárenská akciová společnost, jejíž členem je i obec Lhánice. Odpadové hospodářství (svoz komunálního odpadu, nebezpečného odpadu, tříděný odpad atd.) má na starosti svozová firma ESKO-T, jež je 100% dceřinou společností svazku obcí Skládka TKO. Členem tohoto svazku je taktéž naše obec.

 

Další důležité informace:

Příslušnost obce k úřadům: 

Zdroj: https://www.obeclhanice.cz/obec-1/informace-o-obci/

Jana Šnédarová

Jana Šnédarová - realitní makléřka


Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř a již 12-tým rokem provozuji vlastní realitní kancelář - REALITY Šnédarová v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování i pojištění nemovitostí.

 

Jsme tým! REALITY Šnédarová & dcera

Ve dvou se to lépe táhne. Od roku 2024 se moje realitní kancelář změnila na rodinnou firmu. Dcera, Lenka Budišová, se stala realitní makléřkou a začali jsme pracovat společně a postupně ji předávám své zkušenosti z oboru.

 r6m17343-132 

Spolupráce s ní zase přinesla do firmy novou energii a perspektivu. Její moderní pohled na marketing a digitální technologie nám umožnil rozšířit naše služby a oslovit nové klienty. Naše společné projekty a strategie nám umožnily lépe porozumět potřebám našich klientů a nabídnout jim služby, které přesně odpovídají jejich očekáváním. 

 

Klíč k úspěšnému prodeji nemovitosti: Profesionalita, moderní přístupy a osobní péče

Vzdělávání se v oboru je pro nás obě samozřejmostí. Neustále zvyšujeme svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používáme aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupujeme ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňujeme žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Snažíme se být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe víme, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsme připraveny pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

r6m17265-128  

 

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF