Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu v Mohelně, okres Třebíč

 

 

 

Cena:   6.400.000,- Kč

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní novostavbu,  která se stavěla v roce 2020 a byla dokončena a zkoulaudována v roce 2021.

V přízemí  se nachází byt 2+kk s koupelnou se sprchovým koutem a komorou. Je zde kuchyňská linka, zhotovená na míru, v předsíni vestavěné šatní skříně.  V 1. NP jsou k dispozici 3 pokoje, koupelna s vanou a prostorná šatna zařízená vestavěným nábytkem na míru.

Při stavbě domu byly použity moderní technologie, se kterými se seznámíte na prohlídce domu.

Dům je vybaven vlastní fotovoltaickou elektrárnou o výkonu 5,5 kW, vlastní kopanou studnou a čističkou odpadních vod. Voda ze studny je rozvedená po celém domě, v koupelně jsou nachystané čistící filtry, které je třeba osadit vhodným médiem, aby se voda mohla využívat i jako pitná. Vyčištěné odpadní vody se schraňují v nádobě o obsahu 15 m3, odtud se dají následně využít na zalévání.

Na neoploceném, obdélníkovém pozemku o rozloze 1000 m2 se nachází pergola  a plechová garáž.

Dům má v projektu energetický štítek tř. B, po vybudování FVE splňuje dům zařazení do tř. A. Měsíční náklady na bydlení činí cca 3.500,- Kč.

Střecha je šikmá a pod ní se nachází půdní prostor vhodný na uskladnění méně používaných předmětů.

Novostavba se nachází na okraji obce Mohelno, v okrese Třebíč. V této části vzniká nová, moderní zástavba, proto je prozatím přístup po nezpevněné cestě a není zde obecní vodovod.

Městys Mohelno má dostupnou základní infrastrukturu. Je zde základní škola, mateřská škola, zdravotní středisko, pošta, obchody, restaurace, úřad městyse, kostel.

 

V sousedstí obce se nachzí přírodní rezervace Mohelenská hadcová step, chráněné území o rozloze sto hektarů. Oblast je chráněná už od třicátých let. Patří k nejznámějším stepím na území České republiky.

 

Neváhejte si sjednat prohlídku a prohlédnou si tento zajímavý dům. V případě zájmu Vám vyhotovíme nabídku financování tohoto domu Vám na míru.

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Půdorysy

P Ř Í Z E M Í

 

prodej-rodinneho-domu-v-mohelne-08222023_144522 

 

 

 

1.  N A D Z E M N Í    P A T R O

  

prodej-rodinneho-domu-v-mohelne-08222023_144527

Průkaz energetické náročnosti budov

 Budova ve tř. B, průkaz vyhotoven před instalací fotovoltaické elektrárny

 

 

 

screenshot_2023-08-27_at_12-44-07_energeticky_stitek_bez_fve-pdf

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 12 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování nemovitostí, životní i neživotní pojištění, pomohu se zhodnocením finančních prostředků.

 

Vzdělávání se v oboru je pro mě již samozřejmostí. Neustále zvyšuji svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používám aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupuji ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňuji žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

 

Jsem tu pro Vás a ráda si s Vámi popovídám třeba i jen nezávazně. A ještě raději se s Vámi domluvím na spolupráci při prodeji právě té Vaší nemovitosti. Tak mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás.

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF