Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Nájem bytu 1+1 v Moravském Krumlově

 

 

 

 

 P R O N A J A T O

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt 1+1 v posledním, 5. patře panelového domu s výtahem.

 

Byt o rozloze 34 m2 je  po kompletní rekonstrukci,  k dispozici nová kuchyňská linka, elektrický sporák, lednička. V obývacím pokoji je k dispozici sedací souprava a skříňka.

 Byt má balkon, k dispozici je i klasická sklepní kóje.

 Volný od března, ideální pro jednu, max. dvě osoby.

 

Cena pronájmu    8.500,- Kč/měsíc

                       +   3.000,- Kč/měsíc  zálohy na energie při užívání 1 osobou.

 

Majitel požaduje složení kauce ve výši 1 měsíčního nájmu + záloh na energie, ve stejné výši je i provize RK.

 

Majitel si vyhrazuje právo pronajmout nemovitost nejvhodnější nabídce.

 

 

 

Videoprohlídka

 CENA PRONÁJMU

 

 

 

nájem                       8.500,- Kč/měs.

záloha na energie    3.000,- Kč/měs.

 

vratná kauce          11.500,- Kč

provize RK              11.500,- Kč

 

Jana Šnédarová

Jana Šnédarová - realitní makléřka


Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř a již 12-tým rokem provozuji vlastní realitní kancelář - REALITY Šnédarová v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování i pojištění nemovitostí.

 

Jsme tým! REALITY Šnédarová & dcera

Ve dvou se to lépe táhne. Od roku 2024 se moje realitní kancelář změnila na rodinnou firmu. Dcera, Lenka Budišová, se stala realitní makléřkou a začali jsme pracovat společně a postupně ji předávám své zkušenosti z oboru.

 r6m17343-132 

Spolupráce s ní zase přinesla do firmy novou energii a perspektivu. Její moderní pohled na marketing a digitální technologie nám umožnil rozšířit naše služby a oslovit nové klienty. Naše společné projekty a strategie nám umožnily lépe porozumět potřebám našich klientů a nabídnout jim služby, které přesně odpovídají jejich očekáváním. 

 

Klíč k úspěšnému prodeji nemovitosti: Profesionalita, moderní přístupy a osobní péče

Vzdělávání se v oboru je pro nás obě samozřejmostí. Neustále zvyšujeme svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používáme aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupujeme ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňujeme žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Snažíme se být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe víme, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsme připraveny pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

r6m17265-128  

 

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF