Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Nájem bytu 1+1 v Moravském Krumlově

 

 

 

 

 P R O N A J A T O

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt 1+1 v posledním, 5. patře panelového domu s výtahem.

 

Byt o rozloze 34 m2 je  po kompletní rekonstrukci,  k dispozici nová kuchyňská linka, elektrický sporák, lednička. V obývacím pokoji je k dispozici sedací souprava a skříňka.

 Byt má balkon, k dispozici je i klasická sklepní kóje.

 Volný od března, ideální pro jednu, max. dvě osoby.

 

Cena pronájmu    8.500,- Kč/měsíc

                       +   3.000,- Kč/měsíc  zálohy na energie při užívání 1 osobou.

 

Majitel požaduje složení kauce ve výši 1 měsíčního nájmu + záloh na energie, ve stejné výši je i provize RK.

 

Majitel si vyhrazuje právo pronajmout nemovitost nejvhodnější nabídce.

 

 

 

Videoprohlídka

 CENA PRONÁJMU

 

 

 

nájem                       8.500,- Kč/měs.

záloha na energie    3.000,- Kč/měs.

 

vratná kauce          11.500,- Kč

provize RK              11.500,- Kč

 

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 12 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování nemovitostí, životní i neživotní pojištění, pomohu se zhodnocením finančních prostředků.

 

Vzdělávání se v oboru je pro mě již samozřejmostí. Neustále zvyšuji svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používám aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupuji ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňuji žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

 

Jsem tu pro Vás a ráda si s Vámi popovídám třeba i jen nezávazně. A ještě raději se s Vámi domluvím na spolupráci při prodeji právě té Vaší nemovitosti. Tak mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás.

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF