Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Nájem bytu 1+1v Moravském Krumlově

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt 1+1 v posledním, 5. patře panelového domu s

výtahem.

Byt o rozloze 34 m2 je  po kompletní rekonstrukci,  k dispozici nová kuchyňská linka, elektrický sporák, lednička. V obývacím pokoji je k dispozici sedací souprava a skříňka.

 

Byt má balkon, k dispozici je i klasická sklepní kóje.

 

Ihned k nastěhování, ideální pro jednu, max. dvě osoby.

 

Cena pronájmu    8.500,- Kč/měsíc

                                      +   3.000,- Kč/měsíc  zálohy na energie při užívání 1 osobou.

 

 

Majitel požaduje složení kauce ve výši 1 měsíčního nájmu + záloh na energie, ve stejné výši je i provize RK.

Majitel si vyhrazuje právo pronajmout nemovitost nejvhodnější nabídce.

 

 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

 CENA PRONÁJMU

 

 

 

nájem                       8.500,- Kč/měs.

záloha na energie    3.000,- Kč/měs.

 

vratná kauce          11.500,- Kč

provize RK              11.500,- Kč

 

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 10 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Prodat Vaši nemovitost jsem ale schoplná nejenom v Ivančicích, ale v podstatě kdekoliv. Tato práce se pro mě stala koníčkem, za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Snažím se neustále odborně vzdělávat a zvyšovat svůj profesní standard. Snažím se zavádět do své práce aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky prodeje.

 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám případné problémy vyřešit.

 

K realitám jsem se vlastně dostala přes poskytování finančního poradenství. Proto svým klientům  poskytuji komplexní servis jak realitních, tak finančních služeb.  Kupujícím pomohu se zajištěním financování nemovitosti, následně zajistím pojištění majetku. A pokud (a nejen) prodávající potřebuje poradit s investováním získaných finančních prostředků, mohu mu ukázat spoustu zajímavých možností.  Snažím se o  vybudování dlouhodobého korektního  vztahu se svými klienty a obchodními partnery.

 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář