Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Nájem bytu 2+1 Oslavany

 

 

 

                                                  

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 ve 2.NP/3.NP cihlového domu bez výtahu v Oslavanech na ulici Hlavní.

Byt o rozloze 56 m2 prošel kompletní rekonstrukcí (nové rozvody elektřiny, vody, odpadů, nové podlahy i kompletní rekonstrukce koupelny. Do konce měsíce března bude namontovaná nová kuchyňská linka s el. troubou a indukční varnou deskou, s granitovým dřezem a LED podsvícením. K dispozici je i samostatně stojící lednička.

 

K bytu náleží 2 sklepy. Jeden je samostatný, uzamykatelný, druhý je společný pro 2 byty a využívá se jako kolárna, kočárkárna apod.

 

Nájemné činí                 11.000,- Kč/měs.

Zálohy na služby              4.000,- Kč/měs. (bez záloh na elektřinu, zálohy si bude hradit sám nájemce)

Majitelé požadují složit vratnou kauci ve výši měsíčního nájmu vč. záloh na energie.

Provize RK je ve výši měsíčního nájmu vč. záloh na energie

 

Majitelé si vyhrazují právo vybrat ze zájemců nájemce dle svých požadavků.

 

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat a domluvit si prohlídku.

 

Videoprohlídka

Jana Šnédarová

Jana Šnédarová - realitní makléřka


Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř a již 12-tým rokem provozuji vlastní realitní kancelář - REALITY Šnédarová v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování i pojištění nemovitostí.

 

Jsme tým! REALITY Šnédarová & dcera

Ve dvou se to lépe táhne. Od roku 2024 se moje realitní kancelář změnila na rodinnou firmu. Dcera, Lenka Budišová, se stala realitní makléřkou a začali jsme pracovat společně a postupně ji předávám své zkušenosti z oboru.

 r6m17343-132 

Spolupráce s ní zase přinesla do firmy novou energii a perspektivu. Její moderní pohled na marketing a digitální technologie nám umožnil rozšířit naše služby a oslovit nové klienty. Naše společné projekty a strategie nám umožnily lépe porozumět potřebám našich klientů a nabídnout jim služby, které přesně odpovídají jejich očekáváním. 

 

Klíč k úspěšnému prodeji nemovitosti: Profesionalita, moderní přístupy a osobní péče

Vzdělávání se v oboru je pro nás obě samozřejmostí. Neustále zvyšujeme svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používáme aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupujeme ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňujeme žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Snažíme se být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe víme, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsme připraveny pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

r6m17265-128  

 

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF