Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Nájem samostatně stojícího rodinného domu v Ivančicích

 

 

 

 P R O N A J AT O

 

 

 

Cena pronájmu:       18.000,- Kč/měsíc + 4.000,- Kč záloha na energie

Popis nemovitosti

 

Nabízíme k pronájmu udržovaný,  samostatně stojící rodinný dům, kde si můžeže užívat klid a pohodlí v blízkosti přírody.

 

Dům disponuje  prostornou obytnou kuchyní, ložnicí, 2 pokoji a pracovnou. Z kuchyně je přístup na terasu, která v letním období jistě zpříjemí bydlení. Vedle kuchyně je malá místnost s funkčním krbem pro ty, kteří preferují tradiční metody vytápění. Jinak je celý dům vytápěn elektrickým kotlem.

Dům se pronajímá zařízený.

 

Kolem celeho domu je rozlehlá zahrada. Užijte si klidné chvíle v zahradě. Možnosti využívání zahrady po dohodě s majitelem.

Toto bydlení v blízkosti přírody nabízí mnoho příležitostí k procházkám, běhání nebo jízdě na kole. Užijte si klid a ticho, které tato lokalita nabízí.

 

 

 

 

CENA ZA PRONÁJEM

nájemné :                18.000,- Kč/měs + 4.000,- Kč zálohy na energie

                            

                                Vratná kauce :                                                 ve výši 22.000,- Kč

                                Provize RK :                                                     ve výši 22.000,- Kč

 

 

 

Zajímá vás více?

Kontaktujte mě a domluvte si prohlídku tohoto úžasného domu.

 

Majitel si vyhrazuje právo vybrat si nájemníky dle svého uvážení.

Videoprohlídka

Jana Šnédarová

Jana Šnédarová - realitní makléřka


Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř a již 12-tým rokem provozuji vlastní realitní kancelář - REALITY Šnédarová v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování i pojištění nemovitostí.

 

Jsme tým! REALITY Šnédarová & dcera

Ve dvou se to lépe táhne. Od roku 2024 se moje realitní kancelář změnila na rodinnou firmu. Dcera, Lenka Budišová, se stala realitní makléřkou a začali jsme pracovat společně a postupně ji předávám své zkušenosti z oboru.

 r6m17343-132 

Spolupráce s ní zase přinesla do firmy novou energii a perspektivu. Její moderní pohled na marketing a digitální technologie nám umožnil rozšířit naše služby a oslovit nové klienty. Naše společné projekty a strategie nám umožnily lépe porozumět potřebám našich klientů a nabídnout jim služby, které přesně odpovídají jejich očekáváním. 

 

Klíč k úspěšnému prodeji nemovitosti: Profesionalita, moderní přístupy a osobní péče

Vzdělávání se v oboru je pro nás obě samozřejmostí. Neustále zvyšujeme svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používáme aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupujeme ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňujeme žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Snažíme se být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe víme, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsme připraveny pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

r6m17265-128  

 

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF