Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pozemek na prodej Rosice u Brna

2.500,- Kč /m2

 

 

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji krásný, téměř rovinatý pozemek obdélníkového tvaru v okrajové části Rosic u Brna.

Pozemek s  parcelním číslem 1530/137 je  v současnosti zapsaný v katastru nemovitostí jako orná půda. Výměra pozemku je 1235 m2. Šíře pozemku je 20 m, středová délka je 62 m.  Jedná se o pozemek v okrajové části města, kde v současné době místní stavební úřad

 Jedná se o pozemek v okrajové části města, kde místní stavební úřad bude zpracovávat návrh územní studie na bydlení. Podrobné informace o pozemku a návrhu územní studie podám zájemcům při prohlídce.

 Výstavba zde je tedy vázaná na schválení této územní studie, není možná okamžitě. Z tohoto důvodu je pozemek vhodný jako investice do budoucnosti.

 Pozemek se nachází nad sídlištěm Kamínky, v okrajové, klidné části města a zároveň nedaleko od centra města.

Město Rosice patří od roku 2003 mezi obce s rozšířenou působností, je zde veškerá občanská vybavenost, obchody, škola, školka, pošta, zdravotní středisko, zámek, penzion pro důchodce, zimní stadion.

Do Brna je to po dálnici  D1 jenom 15 minut jízdy. Město Rosice protínají silnice I. třídy z Brna do Třebíče a železniční trať Brno-Jihlava. Město  je začleněno do IDS JMK.

V případě zájmu nabízíme možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich možností a požadavků.

Majitel si vyhrazuje právo prodeje nejvýhodnější a pro něj nejvhodnější nabídce.

Pro více informací a domluvení prohlídky kontaktujte realitního zprostředkovatele.

 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Cena pozemku

 2.500,- Kč/m2

 

Celková cena:      3.087.500,- Kč

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 10 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Prodat Vaši nemovitost jsem ale schoplná nejenom v Ivančicích, ale v podstatě kdekoliv. Tato práce se pro mě stala koníčkem, za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Snažím se neustále odborně vzdělávat a zvyšovat svůj profesní standard. Snažím se zavádět do své práce aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky prodeje.

 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám případné problémy vyřešit.

 

K realitám jsem se vlastně dostala přes poskytování finančního poradenství. Proto svým klientům  poskytuji komplexní servis jak realitních, tak finančních služeb.  Kupujícím pomohu se zajištěním financování nemovitosti, následně zajistím pojištění majetku. A pokud (a nejen) prodávající potřebuje poradit s investováním získaných finančních prostředků, mohu mu ukázat spoustu zajímavých možností.  Snažím se o  vybudování dlouhodobého korektního  vztahu se svými klienty a obchodními partnery.

 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář