Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 1+1 v Ivančicích

 

 

REZERVOVÁNO NEJVYŠŠÍ NABÍDCE

 

Z AUKCE 

 

Výhodou tohoto bytu je, že si ho majitel může upravit dle

svých vlastních představ.

Popis nemovitosti

Byt 1+1 o  ploše 36 m2 se nachází ve 4. NP z 7NP panelového domu s výtahem. Z obývacího pokoje je vstup na prostornou lodžii o velikosti 2,20 m2 (není započítáno do plochy bytu). Byt je udržovaný v původním stavu, nový majitel si ho může upravit dle svých vlastních představ.  Dále k bytu patří sklepní kóje 1,3 m2. V suterénu domu se dále nachází společné prostory sušárny, prádelny a kolárny.

Dům je po celkové revitalizaci, nová plastová okna, je zde nový, prostorný výtah,  nové vchodové dveře, zateplená fasáda.

Panelový dům se nachází v klidném prostředí sídliště, v těsné blízkosti domu je dětské hřiště.

Ivančice mají dobrou dostupnost do Brna, doprava IDS, po dálnici. Je zde veškerá občanská vybavenost, školy, školky, gymnázium, nemocnice. Nezanedbatelné je i krásné okolí Ivančic.

Podívejte se na byt on-line ve 3Dprohlídce na této stránce  a pokud Vás zaujme, neváhejte mě kontaktovat a domluvit si prohlídku.

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodeje nejvýhodnější nabídce.

 

 

3D scan

Půdorysy

2d_pudorys_11

 

3d_1

 

3d_3

 

3d_4

 

3d_5

CENA NEMOVITOSTI

 

 

 

1.850.000,- Kč + 5% provize RK

 

 

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodeje nejvýhodnější nabídce.

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 12 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování nemovitostí, životní i neživotní pojištění, pomohu se zhodnocením finančních prostředků.

 

Vzdělávání se v oboru je pro mě již samozřejmostí. Neustále zvyšuji svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používám aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupuji ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňuji žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

 

Jsem tu pro Vás a ráda si s Vámi popovídám třeba i jen nezávazně. A ještě raději se s Vámi domluvím na spolupráci při prodeji právě té Vaší nemovitosti. Tak mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás.

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF