Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 1+1 v Ivančicích

 

 

REZERVOVÁNO NEJVYŠŠÍ NABÍDCE

 

Z AUKCE 

 

Výhodou tohoto bytu je, že si ho majitel může upravit dle

svých vlastních představ.

Popis nemovitosti

Byt 1+1 o  ploše 36 m2 se nachází ve 4. NP z 7NP panelového domu s výtahem. Z obývacího pokoje je vstup na prostornou lodžii o velikosti 2,20 m2 (není započítáno do plochy bytu). Byt je udržovaný v původním stavu, nový majitel si ho může upravit dle svých vlastních představ.  Dále k bytu patří sklepní kóje 1,3 m2. V suterénu domu se dále nachází společné prostory sušárny, prádelny a kolárny.

Dům je po celkové revitalizaci, nová plastová okna, je zde nový, prostorný výtah,  nové vchodové dveře, zateplená fasáda.

Panelový dům se nachází v klidném prostředí sídliště, v těsné blízkosti domu je dětské hřiště.

Ivančice mají dobrou dostupnost do Brna, doprava IDS, po dálnici. Je zde veškerá občanská vybavenost, školy, školky, gymnázium, nemocnice. Nezanedbatelné je i krásné okolí Ivančic.

Podívejte se na byt on-line ve 3Dprohlídce na této stránce  a pokud Vás zaujme, neváhejte mě kontaktovat a domluvit si prohlídku.

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodeje nejvýhodnější nabídce.

 

 

3D scan

Půdorysy

2d_pudorys_11

 

3d_1

 

3d_3

 

3d_4

 

3d_5

CENA NEMOVITOSTI

 

 

 

1.850.000,- Kč + 5% provize RK

 

 

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodeje nejvýhodnější nabídce.

Jana Šnédarová

Jana Šnédarová - realitní makléřka


Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř a již 12-tým rokem provozuji vlastní realitní kancelář - REALITY Šnédarová v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování i pojištění nemovitostí.

 

Jsme tým! REALITY Šnédarová & dcera

Ve dvou se to lépe táhne. Od roku 2024 se moje realitní kancelář změnila na rodinnou firmu. Dcera, Lenka Budišová, se stala realitní makléřkou a začali jsme pracovat společně a postupně ji předávám své zkušenosti z oboru.

 r6m17343-132 

Spolupráce s ní zase přinesla do firmy novou energii a perspektivu. Její moderní pohled na marketing a digitální technologie nám umožnil rozšířit naše služby a oslovit nové klienty. Naše společné projekty a strategie nám umožnily lépe porozumět potřebám našich klientů a nabídnout jim služby, které přesně odpovídají jejich očekáváním. 

 

Klíč k úspěšnému prodeji nemovitosti: Profesionalita, moderní přístupy a osobní péče

Vzdělávání se v oboru je pro nás obě samozřejmostí. Neustále zvyšujeme svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používáme aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupujeme ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňujeme žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Snažíme se být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe víme, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsme připraveny pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

r6m17265-128  

 

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF