Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 1+1 v Ivančicích

 

 

REZERVOVÁNO NEJVYŠŠÍ NABÍDCE

 

Z AUKCE 

 

Výhodou tohoto bytu je, že si ho majitel může upravit dle

svých vlastních představ.

Popis nemovitosti

Byt 1+1 o  ploše 36 m2 se nachází ve 4. NP z 7NP panelového domu s výtahem. Z obývacího pokoje je vstup na prostornou lodžii o velikosti 2,20 m2 (není započítáno do plochy bytu). Byt je udržovaný v původním stavu, nový majitel si ho může upravit dle svých vlastních představ.  Dále k bytu patří sklepní kóje 1,3 m2. V suterénu domu se dále nachází společné prostory sušárny, prádelny a kolárny.

Dům je po celkové revitalizaci, nová plastová okna, je zde nový, prostorný výtah,  nové vchodové dveře, zateplená fasáda.

Panelový dům se nachází v klidném prostředí sídliště, v těsné blízkosti domu je dětské hřiště.

Ivančice mají dobrou dostupnost do Brna, doprava IDS, po dálnici. Je zde veškerá občanská vybavenost, školy, školky, gymnázium, nemocnice. Nezanedbatelné je i krásné okolí Ivančic.

Podívejte se na byt on-line ve 3Dprohlídce na této stránce  a pokud Vás zaujme, neváhejte mě kontaktovat a domluvit si prohlídku.

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodeje nejvýhodnější nabídce.

 

 

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

2d_pudorys_11

 

3d_1

 

3d_3

 

3d_4

 

3d_5

CENA NEMOVITOSTI

 

 

 

1.850.000,- Kč + 5% provize RK

 

 

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodeje nejvýhodnější nabídce.

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 10 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Prodat Vaši nemovitost jsem ale schoplná nejenom v Ivančicích, ale v podstatě kdekoliv. Tato práce se pro mě stala koníčkem, za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Snažím se neustále odborně vzdělávat a zvyšovat svůj profesní standard. Snažím se zavádět do své práce aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky prodeje.

 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám případné problémy vyřešit.

 

K realitám jsem se vlastně dostala přes poskytování finančního poradenství. Proto svým klientům  poskytuji komplexní servis jak realitních, tak finančních služeb.  Kupujícím pomohu se zajištěním financování nemovitosti, následně zajistím pojištění majetku. A pokud (a nejen) prodávající potřebuje poradit s investováním získaných finančních prostředků, mohu mu ukázat spoustu zajímavých možností.  Snažím se o  vybudování dlouhodobého korektního  vztahu se svými klienty a obchodními partnery.

 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář