Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 1+1 v Ivančicích

 

 

REZERVOVÁNO nejvyšší nabídce.

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt  v 1. patře 7-mi patrového panelového domu s výtahem. Byt s dispozicí 1+1, nyní využívaný jako 2+kk, má výměru 36,5m2 + lodžie + sklep. Nachází se na novém sídlišti v Ivančicích na Polní ulici.

Hlavními dveřmi vejdete do předsíně, odkud je vstup do obývacího pokoje, kuchyně i koupelny a WC. Z obývacího pokoje se vstupuje na prostornou lodžii. Koupelna má zabudovaný sprchový kout, podlaha je pokrytá dlažnou a původní umakartové jádro je obložené keramickými obklady.

Rozměry pokojů: obývací pokoj 16,21m2, kuchyně 12,6m2, sprchov kout 2,6m2, WC 1m2, předsíň 3,91m2, lodžie 4,5 m2, sklep 1,3m2.

Bytový dům je po revitalizaci - nová plastová okna, stupačky, zateplení, lodžie. Nyní obyvatelé spoří v rámci fondu oprav na výměnu výtahu.

Byt je vhodný jak pro investici, tak k trvalému bydlení. Parkování je možné na parkovišti před domem.

Celkové náklady na bydlení jsou 3.800,- Kč + elektřina.

V případě zájmu nabízíme možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich možností a požadavků.

Majitel si vyhrazuje právo prodeje nejvýhodnější a pro něj nejvhodnější nabídce.

Pro více informací a domluvení prohlídky kontaktujte realitního zprostředkovatele.

 

 

3D scan

Fotogalerie

Půdorys bytu

byt-2kk-ivancice-02152022_141207 

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 12 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování nemovitostí, životní i neživotní pojištění, pomohu se zhodnocením finančních prostředků.

 

Vzdělávání se v oboru je pro mě již samozřejmostí. Neustále zvyšuji svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používám aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupuji ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňuji žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

 

Jsem tu pro Vás a ráda si s Vámi popovídám třeba i jen nezávazně. A ještě raději se s Vámi domluvím na spolupráci při prodeji právě té Vaší nemovitosti. Tak mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás.

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF