Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 1+1 v Ivančicích

 

 

REZERVOVÁNO nejvyšší nabídce.

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt  v 1. patře 7-mi patrového panelového domu s výtahem. Byt s dispozicí 1+1, nyní využívaný jako 2+kk, má výměru 36,5m2 + lodžie + sklep. Nachází se na novém sídlišti v Ivančicích na Polní ulici.

Hlavními dveřmi vejdete do předsíně, odkud je vstup do obývacího pokoje, kuchyně i koupelny a WC. Z obývacího pokoje se vstupuje na prostornou lodžii. Koupelna má zabudovaný sprchový kout, podlaha je pokrytá dlažnou a původní umakartové jádro je obložené keramickými obklady.

Rozměry pokojů: obývací pokoj 16,21m2, kuchyně 12,6m2, sprchov kout 2,6m2, WC 1m2, předsíň 3,91m2, lodžie 4,5 m2, sklep 1,3m2.

Bytový dům je po revitalizaci - nová plastová okna, stupačky, zateplení, lodžie. Nyní obyvatelé spoří v rámci fondu oprav na výměnu výtahu.

Byt je vhodný jak pro investici, tak k trvalému bydlení. Parkování je možné na parkovišti před domem.

Celkové náklady na bydlení jsou 3.800,- Kč + elektřina.

V případě zájmu nabízíme možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich možností a požadavků.

Majitel si vyhrazuje právo prodeje nejvýhodnější a pro něj nejvhodnější nabídce.

Pro více informací a domluvení prohlídky kontaktujte realitního zprostředkovatele.

 

 

3D scan

Fotogalerie

Půdorys bytu

byt-2kk-ivancice-02152022_141207 

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 10 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Prodat Vaši nemovitost jsem ale schoplná nejenom v Ivančicích, ale v podstatě kdekoliv. Tato práce se pro mě stala koníčkem, za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Snažím se neustále odborně vzdělávat a zvyšovat svůj profesní standard. Snažím se zavádět do své práce aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky prodeje.

 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám případné problémy vyřešit.

 

K realitám jsem se vlastně dostala přes poskytování finančního poradenství. Proto svým klientům  poskytuji komplexní servis jak realitních, tak finančních služeb.  Kupujícím pomohu se zajištěním financování nemovitosti, následně zajistím pojištění majetku. A pokud (a nejen) prodávající potřebuje poradit s investováním získaných finančních prostředků, mohu mu ukázat spoustu zajímavých možností.  Snažím se o  vybudování dlouhodobého korektního  vztahu se svými klienty a obchodními partnery.

 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář