Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 1+1 v Ivančicích

 

 

REZERVOVÁNO nejvyšší nabídce.

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt  v 1. patře 7-mi patrového panelového domu s výtahem. Byt s dispozicí 1+1, nyní využívaný jako 2+kk, má výměru 36,5m2 + lodžie + sklep. Nachází se na novém sídlišti v Ivančicích na Polní ulici.

Hlavními dveřmi vejdete do předsíně, odkud je vstup do obývacího pokoje, kuchyně i koupelny a WC. Z obývacího pokoje se vstupuje na prostornou lodžii. Koupelna má zabudovaný sprchový kout, podlaha je pokrytá dlažnou a původní umakartové jádro je obložené keramickými obklady.

Rozměry pokojů: obývací pokoj 16,21m2, kuchyně 12,6m2, sprchov kout 2,6m2, WC 1m2, předsíň 3,91m2, lodžie 4,5 m2, sklep 1,3m2.

Bytový dům je po revitalizaci - nová plastová okna, stupačky, zateplení, lodžie. Nyní obyvatelé spoří v rámci fondu oprav na výměnu výtahu.

Byt je vhodný jak pro investici, tak k trvalému bydlení. Parkování je možné na parkovišti před domem.

Celkové náklady na bydlení jsou 3.800,- Kč + elektřina.

V případě zájmu nabízíme možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich možností a požadavků.

Majitel si vyhrazuje právo prodeje nejvýhodnější a pro něj nejvhodnější nabídce.

Pro více informací a domluvení prohlídky kontaktujte realitního zprostředkovatele.

 

 

3D scan

Půdorys bytu

byt-2kk-ivancice-02152022_141207 

Jana Šnédarová

Jana Šnédarová - realitní makléřka


Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř a již 12-tým rokem provozuji vlastní realitní kancelář - REALITY Šnédarová v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování i pojištění nemovitostí.

 

Jsme tým! REALITY Šnédarová & dcera

Ve dvou se to lépe táhne. Od roku 2024 se moje realitní kancelář změnila na rodinnou firmu. Dcera, Lenka Budišová, se stala realitní makléřkou a začali jsme pracovat společně a postupně ji předávám své zkušenosti z oboru.

 r6m17343-132 

Spolupráce s ní zase přinesla do firmy novou energii a perspektivu. Její moderní pohled na marketing a digitální technologie nám umožnil rozšířit naše služby a oslovit nové klienty. Naše společné projekty a strategie nám umožnily lépe porozumět potřebám našich klientů a nabídnout jim služby, které přesně odpovídají jejich očekáváním. 

 

Klíč k úspěšnému prodeji nemovitosti: Profesionalita, moderní přístupy a osobní péče

Vzdělávání se v oboru je pro nás obě samozřejmostí. Neustále zvyšujeme svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používáme aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupujeme ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňujeme žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Snažíme se být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe víme, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsme připraveny pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

r6m17265-128  

 

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF