Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 1+1 v Židlochovicích

PRODÁNO

V prodeji pouze 3 dny. Prodáno v aukci nejvyšší nabídce 2.510.000,- Kč.

Popis nemovitosti

Byt 1+1 se nachází ve 2. patře panelového domu bez výtahu na sídlišti Družba v Židlochovicích.

Celková výměra bytu je 32 m2. Byt je nově zrekonstruovaný.

Vchod do bytu je zabezpečený novými bezpečnostními dveřmi. Z předsíňky je průchod do kuchyně a zároveň se odtud vchází do obývacího pokoje.

Účelně zařízená kuchyň má plynový sporák, z kuchyně je vstup na balkon, orientovaný na jižní stranu. Obývací pokoj o rozloze 16 m2 má obloženou 1 stěnu kamenným obkladem.

Společná koupelna s WC je přístupná z kuchyně, je zde velká, pohodlná vana.

I když je byt relativně malý, dá se tu vytvořit pro 1 až 2 osoby útulné bydlení.

K bytu patří sklep a společné prostory kolárny a kočárkárny. Parkoviště  je u domu.

Bytový dům je po celkové revitalizaci. V okolí domu se nachází několik dětských hřišť, mateřská škola, obchod, co centra města je to pár minut chůze.

Město Židlochovice je obcí s rozšířenou působností, leží pouze 18 km jižně od centra Brna. Je zde veškerá občanská vybavenost, mateřská škola, základní škola, gymnázium, zámek se zámeckým parkem. Kříží se tu několik cyklostezek, včetně dálkové z Brna do Vídně.

V případě více zájemců si majite vyhrazuje právo prodat nemovitosti nejvýhodnější nabídce.

 

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Cena nemovitosti

 

 

 

2.100.000,- Kč

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 10 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Prodat Vaši nemovitost jsem ale schoplná nejenom v Ivančicích, ale v podstatě kdekoliv. Tato práce se pro mě stala koníčkem, za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Snažím se neustále odborně vzdělávat a zvyšovat svůj profesní standard. Snažím se zavádět do své práce aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky prodeje.

 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám případné problémy vyřešit.

 

K realitám jsem se vlastně dostala přes poskytování finančního poradenství. Proto svým klientům  poskytuji komplexní servis jak realitních, tak finančních služeb.  Kupujícím pomohu se zajištěním financování nemovitosti, následně zajistím pojištění majetku. A pokud (a nejen) prodávající potřebuje poradit s investováním získaných finančních prostředků, mohu mu ukázat spoustu zajímavých možností.  Snažím se o  vybudování dlouhodobého korektního  vztahu se svými klienty a obchodními partnery.

 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář