Prodej bytu 1+1 v Židlochovicích

REZERVOVÁNO

V prodeji pouze 3 dny. Prodáno v aukci nejvyšší nabídce 2.510.000,- Kč.

Popis nemovitosti

Byt 1+1 se nachází ve 2. patře panelového domu bez výtahu na sídlišti Družba v Židlochovicích.

Celková výměra bytu je 32 m2. Byt je nově zrekonstruovaný.

Vchod do bytu je zabezpečený novými bezpečnostními dveřmi. Z předsíňky je průchod do kuchyně a zároveň se odtud vchází do obývacího pokoje.

Účelně zařízená kuchyň má plynový sporák, z kuchyně je vstup na balkon, orientovaný na jižní stranu. Obývací pokoj o rozloze 16 m2 má obloženou 1 stěnu kamenným obkladem.

Společná koupelna s WC je přístupná z kuchyně, je zde velká, pohodlná vana.

I když je byt relativně malý, dá se tu vytvořit pro 1 až 2 osoby útulné bydlení.

K bytu patří sklep a společné prostory kolárny a kočárkárny. Parkoviště  je u domu.

Bytový dům je po celkové revitalizaci. V okolí domu se nachází několik dětských hřišť, mateřská škola, obchod, co centra města je to pár minut chůze.

Město Židlochovice je obcí s rozšířenou působností, leží pouze 18 km jižně od centra Brna. Je zde veškerá občanská vybavenost, mateřská škola, základní škola, gymnázium, zámek se zámeckým parkem. Kříží se tu několik cyklostezek, včetně dálkové z Brna do Vídně.

V případě více zájemců si majite vyhrazuje právo prodat nemovitosti nejvýhodnější nabídce.

 

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Cena nemovitosti

 

 

 

2.100.000,- Kč

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Osmým rokem provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím.  Tato práce se pro mě stala koníčkem, za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit  v celém Jihomoravském kraji. Snažím se neustále odborně vzdělávat a zvyšovat svůj profesní standard.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Proto poskytuji komplexní servis jak realitních, tak finančních služeb.  Provedu vás celým procesem prodeje i koupě nemovitosti. Kupujícím pomohu se zajištěním financování nemovitost. Majitelům nemovitostí s případnými investicemi. Snažím se o na vybudování dlouhodobého korektního  vztahu se svými klienty a obchodními partnery.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Hovoří za mě reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář