Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 1+1 v Židlochovicích

PRODÁNO

V prodeji pouze 3 dny. Prodáno v aukci nejvyšší nabídce 2.510.000,- Kč.

Popis nemovitosti

Byt 1+1 se nachází ve 2. patře panelového domu bez výtahu na sídlišti Družba v Židlochovicích.

Celková výměra bytu je 32 m2. Byt je nově zrekonstruovaný.

Vchod do bytu je zabezpečený novými bezpečnostními dveřmi. Z předsíňky je průchod do kuchyně a zároveň se odtud vchází do obývacího pokoje.

Účelně zařízená kuchyň má plynový sporák, z kuchyně je vstup na balkon, orientovaný na jižní stranu. Obývací pokoj o rozloze 16 m2 má obloženou 1 stěnu kamenným obkladem.

Společná koupelna s WC je přístupná z kuchyně, je zde velká, pohodlná vana.

I když je byt relativně malý, dá se tu vytvořit pro 1 až 2 osoby útulné bydlení.

K bytu patří sklep a společné prostory kolárny a kočárkárny. Parkoviště  je u domu.

Bytový dům je po celkové revitalizaci. V okolí domu se nachází několik dětských hřišť, mateřská škola, obchod, co centra města je to pár minut chůze.

Město Židlochovice je obcí s rozšířenou působností, leží pouze 18 km jižně od centra Brna. Je zde veškerá občanská vybavenost, mateřská škola, základní škola, gymnázium, zámek se zámeckým parkem. Kříží se tu několik cyklostezek, včetně dálkové z Brna do Vídně.

V případě více zájemců si majite vyhrazuje právo prodat nemovitosti nejvýhodnější nabídce.

 

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Cena nemovitosti

 

 

 

2.100.000,- Kč

Jana Šnédarová

Jana Šnédarová - realitní makléřka


Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř a již 12-tým rokem provozuji vlastní realitní kancelář - REALITY Šnédarová v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování i pojištění nemovitostí.

 

Jsme tým! REALITY Šnédarová & dcera

Ve dvou se to lépe táhne. Od roku 2024 se moje realitní kancelář změnila na rodinnou firmu. Dcera, Lenka Budišová, se stala realitní makléřkou a začali jsme pracovat společně a postupně ji předávám své zkušenosti z oboru.

 r6m17343-132 

Spolupráce s ní zase přinesla do firmy novou energii a perspektivu. Její moderní pohled na marketing a digitální technologie nám umožnil rozšířit naše služby a oslovit nové klienty. Naše společné projekty a strategie nám umožnily lépe porozumět potřebám našich klientů a nabídnout jim služby, které přesně odpovídají jejich očekáváním. 

 

Klíč k úspěšnému prodeji nemovitosti: Profesionalita, moderní přístupy a osobní péče

Vzdělávání se v oboru je pro nás obě samozřejmostí. Neustále zvyšujeme svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používáme aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupujeme ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňujeme žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Snažíme se být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe víme, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsme připraveny pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

r6m17265-128  

 

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF