Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 v Oslavanech

Byt o rozloze 70 m2 s dvěma velkými sklepy 8 a 9 m2.

 

Cena bytu 4.500.000,- Kč

+ provize RK

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný byt 3+1 ve 2. NP/2NP cihlového domu v Oslavanech. Byt  má 3 pokoje - 14,5 m2, 14,7 m2 a 16,9 m2, kuchyň 10 m2, koupelnu s vanou a samostatné WC. Celková rozloha bytu je 70 m2 a v případě nutnosti  by bylo možné byt přebudovat i na 4+kk.

V pokojích jsou jako podlahová krytina zachovalé parkety, v ostatních prostorách dlažba. Okna jsou nová, plastová s žaluziemi, s bezpečnostním zámkem. Elektkřina v celém bytě je nová, v mědi. Vytápění dálkové. V domě jsou nové odpady a rozvody vody.

Měsíční náklady na 1 osobu cca 3.200,- Kč

K bytu patří 2 velké sklepy o velikosti 8 m2 a 9 m2. Za domem je společný prostor k relaxaci s dětským hřištěm a je zde možnost si vytvořit i vlastní menší zahrádku. Parkování před domem.

 

Město Oslavany leží v malebném údolí řeky Oslavy 25 km jihozápadně od Brna. Po dálnici dojedete do centra Brna cca za 40 min.

Město Oslavany je v současnosti dynamicky se rozvíjející město. Je zde veškerá občanská vybavenost (škola, školka, školní družina, ZUŠ, středisko volného času, zdravotní středisko, pošta, obchody, restaurace, knihovna). Nachází se zde renesanční zámek, původně klášter ze 13. století, který je v současnosti využíván jako centrum pro kulturní akce. Hned u zámku se nachází přírodní koupaliště - biotop, kde se můžete nejen vykoupat, ale i zacvičit nebo zahrát tenis.

Podívejte se na byt on-line ve 3Dprohlídce na této stránce a pokud Vás zaujme, neváhejte mě kontaktovat a domluvit si prohlídku.

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodeje nejvýhodnější nabídce.

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

2D půdorys, 3D půdorys

prodej-bytu-31-v-oslavanech-05122022_203247

 

 

prodej-bytu-31-v-oslavanech-dollhouse-view 

Cena nemovitosti

 

 

 

  4.500.000,- Kč

 

+ 5% provize RK

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 10 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Prodat Vaši nemovitost jsem ale schoplná nejenom v Ivančicích, ale v podstatě kdekoliv. Tato práce se pro mě stala koníčkem, za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Snažím se neustále odborně vzdělávat a zvyšovat svůj profesní standard. Snažím se zavádět do své práce aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky prodeje.

 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám případné problémy vyřešit.

 

K realitám jsem se vlastně dostala přes poskytování finančního poradenství. Proto svým klientům  poskytuji komplexní servis jak realitních, tak finančních služeb.  Kupujícím pomohu se zajištěním financování nemovitosti, následně zajistím pojištění majetku. A pokud (a nejen) prodávající potřebuje poradit s investováním získaných finančních prostředků, mohu mu ukázat spoustu zajímavých možností.  Snažím se o  vybudování dlouhodobého korektního  vztahu se svými klienty a obchodními partnery.

 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář