Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chaty

Chata v údolí řeky Rokytné

 

R E Z E R V O V Á N O

 

Cena: 1.100.000,- Kč

 

+ provize RK

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chatu  v jedinečném prostředí v údolí řeky Rokytné v katastru obce Rešice. Chata je převážně zděná o dvou patrech a zastavěná plocha je 37 m2. Sousedí v bloku s další chatou (mají společnou středovou zeď), každá má ale samostatný vchod a pozemek.

Do chaty je zavedená elektřina 220 V. K vytápění chaty slouží v přízemí kamna nebo krb na tuhá paliva v každé místonosti a v patře jsou vyvedené radiátory z kuchyňských kamen. V chatě je možné pobývat i v zimním období. Užitková voda se čerpá čerpadlem ze studny do nádrže v chatě a odtud se rozvádí na WC a do kuchyně.

V okolí chaty jsou vysázeny ovocné stromy a upravené posezení a gril.

Pozemek pod chatou je ve vlastnictví Lesů České republiky a majitlé chaty užívají pozemek na základě nájemní smlouvy. Nájemní smlouvu si mohou zájemci prohlédnou při pohlídce nemovitosti.

Chata se nachází na území chráněného území Přírodního parku Rokytná. Poloha chaty je ideálním místem pro klidnou rekreaci s možností rybaření, houbaření a toulání se krásnou okolní přírodou. Možnost koupání mimo jiné v přírodním kouplališti v nedalekých Rouchovanech.

 

Videoprohlídka

3D scan

Přírodní park Rokytná

Přírodní park Rokytná je přírodní park na hranicích okresů Třebíč a Znojmo.

Zřízen byl v roce 1978 z důvodu ochrany údolí přirozeně meandrujících toků Rokytné a Rouchovanky. Park zabírá plochu 48,95 km². V parku mají významné zastoupení porosty smrkových a borových monokultur. V menší míře jsou zastoupeny původní porosty, například dubohabřiny či břekové doubravy.

Druhové bohatství podrostu se nalézá především v dubohabřinách. Vyskytuje se zde zjara sněženku, podsněžník, dymnivku plnou, ostřici chlupatou a česnek medvědí. K dalším místním výrazným rostlinám patří bkrambořík nachový. Na území parku hnízdí například ledňáček říční či výr velký, skorec vodní, strakapoud prostřední

Zdroj: czwiki.

Cena nemovitosti

1.100.000,- Kč

 

 

+ provize RK

 

 

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 12 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování nemovitostí, životní i neživotní pojištění, pomohu se zhodnocením finančních prostředků.

 

Vzdělávání se v oboru je pro mě již samozřejmostí. Neustále zvyšuji svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používám aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupuji ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňuji žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

 

Jsem tu pro Vás a ráda si s Vámi popovídám třeba i jen nezávazně. A ještě raději se s Vámi domluvím na spolupráci při prodeji právě té Vaší nemovitosti. Tak mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás.

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF