Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chaty

Chata v údolí řeky Rokytné

 

R E Z E R V O V Á N O

 

Cena: 1.100.000,- Kč

 

+ provize RK

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chatu  v jedinečném prostředí v údolí řeky Rokytné v katastru obce Rešice. Chata je převážně zděná o dvou patrech a zastavěná plocha je 37 m2. Sousedí v bloku s další chatou (mají společnou středovou zeď), každá má ale samostatný vchod a pozemek.

Do chaty je zavedená elektřina 220 V. K vytápění chaty slouží v přízemí kamna nebo krb na tuhá paliva v každé místonosti a v patře jsou vyvedené radiátory z kuchyňských kamen. V chatě je možné pobývat i v zimním období. Užitková voda se čerpá čerpadlem ze studny do nádrže v chatě a odtud se rozvádí na WC a do kuchyně.

V okolí chaty jsou vysázeny ovocné stromy a upravené posezení a gril.

Pozemek pod chatou je ve vlastnictví Lesů České republiky a majitlé chaty užívají pozemek na základě nájemní smlouvy. Nájemní smlouvu si mohou zájemci prohlédnou při pohlídce nemovitosti.

Chata se nachází na území chráněného území Přírodního parku Rokytná. Poloha chaty je ideálním místem pro klidnou rekreaci s možností rybaření, houbaření a toulání se krásnou okolní přírodou. Možnost koupání mimo jiné v přírodním kouplališti v nedalekých Rouchovanech.

 

Videoprohlídka

3D scan

Přírodní park Rokytná

Přírodní park Rokytná je přírodní park na hranicích okresů Třebíč a Znojmo.

Zřízen byl v roce 1978 z důvodu ochrany údolí přirozeně meandrujících toků Rokytné a Rouchovanky. Park zabírá plochu 48,95 km². V parku mají významné zastoupení porosty smrkových a borových monokultur. V menší míře jsou zastoupeny původní porosty, například dubohabřiny či břekové doubravy.

Druhové bohatství podrostu se nalézá především v dubohabřinách. Vyskytuje se zde zjara sněženku, podsněžník, dymnivku plnou, ostřici chlupatou a česnek medvědí. K dalším místním výrazným rostlinám patří bkrambořík nachový. Na území parku hnízdí například ledňáček říční či výr velký, skorec vodní, strakapoud prostřední

Zdroj: czwiki.

Cena nemovitosti

1.100.000,- Kč

 

 

+ provize RK

 

 

Jana Šnédarová

Jana Šnédarová - realitní makléřka


Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř a již 12-tým rokem provozuji vlastní realitní kancelář - REALITY Šnédarová v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování i pojištění nemovitostí.

 

Jsme tým! REALITY Šnédarová & dcera

Ve dvou se to lépe táhne. Od roku 2024 se moje realitní kancelář změnila na rodinnou firmu. Dcera, Lenka Budišová, se stala realitní makléřkou a začali jsme pracovat společně a postupně ji předávám své zkušenosti z oboru.

 r6m17343-132 

Spolupráce s ní zase přinesla do firmy novou energii a perspektivu. Její moderní pohled na marketing a digitální technologie nám umožnil rozšířit naše služby a oslovit nové klienty. Naše společné projekty a strategie nám umožnily lépe porozumět potřebám našich klientů a nabídnout jim služby, které přesně odpovídají jejich očekáváním. 

 

Klíč k úspěšnému prodeji nemovitosti: Profesionalita, moderní přístupy a osobní péče

Vzdělávání se v oboru je pro nás obě samozřejmostí. Neustále zvyšujeme svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používáme aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupujeme ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňujeme žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Snažíme se být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe víme, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsme připraveny pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

r6m17265-128  

 

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF