Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chaty

Chata v údolí řeky Rokytné

 

Cena: 1.500.000,- Kč

 

+ provize RK

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chatu  v jedinečném prostředí v údolí řeky Rokytné v katastru obce Rešice. Chata je převážně zděná o dvou patrech a zastavěná plocha je 37 m2. Sousedí v bloku s další chatou (mají společnou středovou zeď), každá má ale samostatný vchod a pozemek.

Do chaty je zavedená elektřina 220 V. K vytápění chaty slouží v přízemí kamna nebo krb na tuhá paliva v každé místonosti a v patře jsou vyvedené radiátory z kuchyňských kamen. V chatě je možné pobývat i v zimním období. Užitková voda se čerpá čerpadlem ze studny do nádrže v chatě a odtud se rozvádí na WC a do kuchyně.

V okolí chaty jsou vysázeny ovocné stromy a upravené posezení a gril.

Pozemek pod chatou je ve vlastnictví Lesů České republiky a majitlé chaty užívají pozemek na základě nájemní smlouvy. Nájemní smlouvu si mohou zájemci prohlédnou při pohlídce nemovitosti.

Chata se nachází na území chráněného území Přírodního parku Rokytná. Poloha chaty je ideálním místem pro klidnou rekreaci s možností rybaření, houbaření a toulání se krásnou okolní přírodou. Možnost koupání mimo jiné v přírodním kouplališti v nedalekých Rouchovanech.

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Přírodní park Rokytná

Přírodní park Rokytná je přírodní park na hranicích okresů Třebíč a Znojmo.

Zřízen byl v roce 1978 z důvodu ochrany údolí přirozeně meandrujících toků Rokytné a Rouchovanky. Park zabírá plochu 48,95 km². V parku mají významné zastoupení porosty smrkových a borových monokultur. V menší míře jsou zastoupeny původní porosty, například dubohabřiny či břekové doubravy.

Druhové bohatství podrostu se nalézá především v dubohabřinách. Vyskytuje se zde zjara sněženku, podsněžník, dymnivku plnou, ostřici chlupatou a česnek medvědí. K dalším místním výrazným rostlinám patří bkrambořík nachový. Na území parku hnízdí například ledňáček říční či výr velký, skorec vodní, strakapoud prostřední

Zdroj: czwiki.

Cena nemovitosti

1.500.000,- Kč

 

 

+ provize RK

 

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodat chatu nejvhodnějšímu zájemci.

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 10 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Prodat Vaši nemovitost jsem ale schoplná nejenom v Ivančicích, ale v podstatě kdekoliv. Tato práce se pro mě stala koníčkem, za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Snažím se neustále odborně vzdělávat a zvyšovat svůj profesní standard. Snažím se zavádět do své práce aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky prodeje.

 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám případné problémy vyřešit.

 

K realitám jsem se vlastně dostala přes poskytování finančního poradenství. Proto svým klientům  poskytuji komplexní servis jak realitních, tak finančních služeb.  Kupujícím pomohu se zajištěním financování nemovitosti, následně zajistím pojištění majetku. A pokud (a nejen) prodávající potřebuje poradit s investováním získaných finančních prostředků, mohu mu ukázat spoustu zajímavých možností.  Snažím se o  vybudování dlouhodobého korektního  vztahu se svými klienty a obchodními partnery.

 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář