Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej garsonky v Moravském Krumlově

 REZERVOVÁNO

Nabídková cena: 1.650.000,- Kč

Zarezervováno v aukci za 1.800.000,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji garsonku v panelovém domě na sídlišti v Moravském Krumlově. Byt o rozloze 30 m2 se nachází v 1. NP/7NP domu s výtahem.

Dům je zateplený, nová plastová okna, nové vchodové dveře. Byt je původní s umakartovým jádrem.

V současné době slouží byt k pronájmu pro 4 cizince, kteří u nás dlouhodobě pracují. Tato nájemní smlouva je možná vypovědět, popřípadě převést nájemní vztah na nového majitele bytu a byt využívat jako investici.

K bytu náleží sklepní kóje 2 m2.

Bytový dům se nachází v klidné čtvrti, v blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost: obchody, restaurace, zdravotní středisko, škola, školka, letní koupaliště, dětská hřiště.

 

Cena nemovitosti

1.650.000,- Kč

 

V aukci prodáno za 1.800.000,- Kč

 

 

Jana Šnédarová

Jana Šnédarová - realitní makléřka


Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř a již 12-tým rokem provozuji vlastní realitní kancelář - REALITY Šnédarová v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování i pojištění nemovitostí.

 

Jsme tým! REALITY Šnédarová & dcera

Ve dvou se to lépe táhne. Od roku 2024 se moje realitní kancelář změnila na rodinnou firmu. Dcera, Lenka Budišová, se stala realitní makléřkou a začali jsme pracovat společně a postupně ji předávám své zkušenosti z oboru.

 r6m17343-132 

Spolupráce s ní zase přinesla do firmy novou energii a perspektivu. Její moderní pohled na marketing a digitální technologie nám umožnil rozšířit naše služby a oslovit nové klienty. Naše společné projekty a strategie nám umožnily lépe porozumět potřebám našich klientů a nabídnout jim služby, které přesně odpovídají jejich očekáváním. 

 

Klíč k úspěšnému prodeji nemovitosti: Profesionalita, moderní přístupy a osobní péče

Vzdělávání se v oboru je pro nás obě samozřejmostí. Neustále zvyšujeme svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používáme aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupujeme ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňujeme žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Snažíme se být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe víme, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsme připraveny pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

r6m17265-128  

 

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF