Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej garsonky v Moravském Krumlově

 REZERVOVÁNO

Nabídková cena: 1.650.000,- Kč

Zarezervováno v aukci za 1.800.000,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji garsonku v panelovém domě na sídlišti v Moravském Krumlově. Byt o rozloze 30 m2 se nachází v 1. NP/7NP domu s výtahem.

Dům je zateplený, nová plastová okna, nové vchodové dveře. Byt je původní s umakartovým jádrem.

V současné době slouží byt k pronájmu pro 4 cizince, kteří u nás dlouhodobě pracují. Tato nájemní smlouva je možná vypovědět, popřípadě převést nájemní vztah na nového majitele bytu a byt využívat jako investici.

K bytu náleží sklepní kóje 2 m2.

Bytový dům se nachází v klidné čtvrti, v blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost: obchody, restaurace, zdravotní středisko, škola, školka, letní koupaliště, dětská hřiště.

 

Fotogalerie

Cena nemovitosti

1.650.000,- Kč

 

V aukci prodáno za 1.800.000,- Kč

 

 

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 12 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování nemovitostí, životní i neživotní pojištění, pomohu se zhodnocením finančních prostředků.

 

Vzdělávání se v oboru je pro mě již samozřejmostí. Neustále zvyšuji svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používám aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupuji ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňuji žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

 

Jsem tu pro Vás a ráda si s Vámi popovídám třeba i jen nezávazně. A ještě raději se s Vámi domluvím na spolupráci při prodeji právě té Vaší nemovitosti. Tak mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás.

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF