Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej garsonky v Moravském Krumlově

 REZERVOVÁNO

Nabídková cena: 1.650.000,- Kč

Zarezervováno v aukci za 1.800.000,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji garsonku v panelovém domě na sídlišti v Moravském Krumlově. Byt o rozloze 30 m2 se nachází v 1. NP/7NP domu s výtahem.

Dům je zateplený, nová plastová okna, nové vchodové dveře. Byt je původní s umakartovým jádrem.

V současné době slouží byt k pronájmu pro 4 cizince, kteří u nás dlouhodobě pracují. Tato nájemní smlouva je možná vypovědět, popřípadě převést nájemní vztah na nového majitele bytu a byt využívat jako investici.

K bytu náleží sklepní kóje 2 m2.

Bytový dům se nachází v klidné čtvrti, v blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost: obchody, restaurace, zdravotní středisko, škola, školka, letní koupaliště, dětská hřiště.

 

Fotogalerie

Cena nemovitosti

1.650.000,- Kč

 

V aukci prodáno za 1.800.000,- Kč

 

 

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 10 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Prodat Vaši nemovitost jsem ale schoplná nejenom v Ivančicích, ale v podstatě kdekoliv. Tato práce se pro mě stala koníčkem, za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Snažím se neustále odborně vzdělávat a zvyšovat svůj profesní standard. Snažím se zavádět do své práce aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky prodeje.

 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám případné problémy vyřešit.

 

K realitám jsem se vlastně dostala přes poskytování finančního poradenství. Proto svým klientům  poskytuji komplexní servis jak realitních, tak finančních služeb.  Kupujícím pomohu se zajištěním financování nemovitosti, následně zajistím pojištění majetku. A pokud (a nejen) prodávající potřebuje poradit s investováním získaných finančních prostředků, mohu mu ukázat spoustu zajímavých možností.  Snažím se o  vybudování dlouhodobého korektního  vztahu se svými klienty a obchodními partnery.

 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář