Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej komerčního prostoru v Ivančicích

 

 

 

 Cena: 17.680.000,- vč.  provize RK

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji komerční prostory na ulici Oslavanská v Ivančicích.

Jedná se o prostory na frekventovaném místě, u hlavní silnice, na okraji centra města. Bývalá prodejna nábytku Cobra a následně provozovna Kebabu, U Tří kohoutů. Rozloha celého objektu je 1138 m2

Prodejní prostor 400 m2 včetně dvou kanceláří, kuchyňky, 2 WC a koupelny se sprchovým koutem pro zaměstnance a dámské a pánské WC pro zákazníky. Výška stropu 3,15 m.

Vchod do prodejny je z ulice (pro zákazníky), postranní vchod s šíří 140 cm z průjezdu a zadní východ od kanceláří do dvorní části.

V zadní části pozemku jsou 2 haly o celkové ploše 150 m2. Možné využívat jako výrobní/skladové haly, garáže. Jsou vytápěné elektrickými přímotopy. Nad těmito budovami je šikmá střecha, pod ní půdní prostor se zavedenou elektřinou.

Mezi těmito budovami je parkovací plocha s využitím např. jako parkoviště pro klienty, manipulační plocha apod.. Vjez je průjezdem z hlavní ulice. Celý prostor se uzavírá garážovými vraty na dálkové ovládání. Vrata: v. 3,5 m, š. 3,8 m.

IS: el. 230, 400 V, voda, teplá voda ohřev el. boilerem, kanalizace, plyn.

Vytápění v prodejně a kuchyňce je krbovými kamny, jinak el. přímotopy.

 

 Obchodní prostory je možné využít např. i jako:


 kanceláře

 restaurační zařízení i s možností vybudování ubytovacích prostorů (je zde i pizza pec na dřevo)

 prodejna objemějšího sortimentu (kola, auta, kamna, nábytek apod.)

 výrobní halu a skladovací prostory

Tyto návrhy jsou pouze některé z mnoha možností, jak prostory využít.

Podle dohody s majitelem lze prostory převést v rámci ready-made společnosti Cobra s.r.o.. Společnost je bez dluhů s dobrou historií, což Vám samozřejmě doložíme. K dispozici jsou všechny zakladatelské dokumenty, účetní i další potřebné dokumenty.

 

Město Ivančice je obec s rozšířenou působností s cca 10 tis. obyvateli. Leží cca 30 km jihozápadně od Brna.

  


 

Videoprohlídka

3D scan

O nás

Jana Šnédarová - realitní makléřka


Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř a již 12-tým rokem provozuji vlastní realitní kancelář - REALITY Šnédarová v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování i pojištění nemovitostí.

 

Jsme tým! REALITY Šnédarová & dcera

Ve dvou se to lépe táhne. Od roku 2024 se moje realitní kancelář změnila na rodinnou firmu. Dcera, Lenka Budišová, se stala realitní makléřkou a začali jsme pracovat společně a postupně ji předávám své zkušenosti z oboru.

 r6m17343-132 

Spolupráce s ní zase přinesla do firmy novou energii a perspektivu. Její moderní pohled na marketing a digitální technologie nám umožnil rozšířit naše služby a oslovit nové klienty. Naše společné projekty a strategie nám umožnily lépe porozumět potřebám našich klientů a nabídnout jim služby, které přesně odpovídají jejich očekáváním. 

 

Klíč k úspěšnému prodeji nemovitosti: Profesionalita, moderní přístupy a osobní péče

Vzdělávání se v oboru je pro nás obě samozřejmostí. Neustále zvyšujeme svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používáme aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupujeme ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňujeme žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Snažíme se být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe víme, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsme připraveny pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

r6m17265-128  

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF