Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej novostavby v Moravských Budějovicích

 

 

ZLEVNILI JSME PRO VÁS

Cena nemovitosti: 5.300.000,- Kč včetně provize RK 

 

 

Popis nemovitosti

Hledáte ideální bydlení pro pár nebo menší rodinu? Právě jste ho našli! Nabízíme vám úžasnou novostavbu řadového rodinného domu s moderním vybavením a vkusným designem, což přispívá k pohodlí a luxusnímu bydlení.

Dispozice domu:

Přízemí: Prostorný obývací pokoj propojený s moderní kuchyní, ideální pro společné chvíle a rodinné večeře. Z kuchyně se vychází na terasu, kde je ještě třeba položit suchou dlažbu, a dále na zahradu. Nachází se zde také technická místnost s WC a vestavnou skříní, která ukrývá  pračku, sušičku a el. boiler.

Patro: Dvě útulné ložnice a elegantní koupelna se sprchovým koutem, které vám poskytnou maximální komfort a soukromí.

 

Inženýrské sítě: veřejný vodovod, kanalizace, elektřina, plynová přípojka na domě (není instalován plynoměr), internet

 Vybavení

V celém domě podlahové topení (topné fólie), v každé místnosti samostatný termostat. Spotřebiče pračka, sušička, elektrický boiler, v kuchyni el. varná deskla, vestavná myčka na nádobí, vestavná lednice - všechny el.spotřebiče jsou v záruce (stáří 1 rok), moderní dotykové vypínače v celém domě. V oknech jsou omyvatelné textilní rolety.

 

Celý dům je zateplený, energetická náročnost budovy: skupina B

Zastavěná plocha je 51 m2, užitná 98 m2. Zahrada včetně teras má rozlohu 148 m2

Tento dvoupodlažní dům je navržen s důrazem na funkčnost a estetiku, aby se stal vaším vysněným domovem. Nechte se okouzlit jeho atmosférou a přijďte se přesvědčit na vlastní oči!

V případě zájmu Vám pomůžeme s řešením financování této nemovitosti.

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo přenechat dům nejvhodnější nabídce.

Kontaktujte nás pro více informací a domluvte si prohlídku ještě dnes!

Videoprohlídka

3D scan

P E N B

Skener_20240607_2
 

O nás

Jana Šnédarová - realitní makléřka

r6m17077-1286


Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř a již 12-tým rokem provozuji vlastní realitní kancelář - REALITY Šnédarová v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování i pojištění nemovitostí.

 

Jsme tým! REALITY Šnédarová & dcera

Ve dvou se to lépe táhne. Od roku 2024 se moje realitní kancelář změnila na rodinnou firmu. Dcera, Lenka Budišová, se stala realitní makléřkou a začali jsme pracovat společně a postupně ji předávám své zkušenosti z oboru.

 r6m17343-132 

Spolupráce s ní zase přinesla do firmy novou energii a perspektivu. Její moderní pohled na marketing a digitální technologie nám umožnil rozšířit naše služby a oslovit nové klienty. Naše společné projekty a strategie nám umožnily lépe porozumět potřebám našich klientů a nabídnout jim služby, které přesně odpovídají jejich očekáváním. 

 

Klíč k úspěšnému prodeji nemovitosti: Profesionalita, moderní přístupy a osobní péče

Vzdělávání se v oboru je pro nás obě samozřejmostí. Neustále zvyšujeme svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používáme aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupujeme ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňujeme žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Snažíme se být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe víme, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsme připraveny pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

r6m17265-128  

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF