Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu v Ivančicích - Němčicích

 

 

R E Z E R V O V Á N O

 

 

 CENA:  3.800.000 Kč

+ provize RK

 

Popis nemovitosti

Rohový dům s dispozicí 3+1

Tento prostorný rohový dům nabízí ideální bydlení pro rodinu. Nachází se na předměstí Ivančic v Němčicích. Dispozice domu je 3+1 se dvorkem a garáží. Dům je vybaven koupelnou se sprchovým koutem a samostatným WC pro větší pohodlí. Zastavěná plocha 106 m2.

Dům je průběžně rekonstruován, jsou zde  plastová okna, plastové dveře vchodové i na dvůr. Rozvody odpadů a vody v plastu, vytápění plynovým kotlem s ohřevem teplé vody. Eektřina v části domu v mědi, v části původní.

Za domem se nachází dvorek, který poskytuje dostatek prostoru pro relaxaci a venkovní aktivity. Dále je zde zastřešená otevřená garáž s vraty s automatickým ovládáním s vjezdem z postranní ulice, která umožňuje bezpečné parkování vašeho vozidla. Nad garáží je nová střecha vč. krovů.

Pod částí domu se nacházejí tři sklepní místnosti s dostatkem úložného prostoru pro vaše věci. V zadní sklepní místnosti je umístěn plynový kotel.  Ze dvora je přístup na půdu a na terasu, která se po vybudování zábradlí může stát dalším místem pro relaxaci a posezení s rodinou a přáteli. Střecha terasy je zateplená a pokrytá svařenými PVC pásy.

Další možností je přístavba patra, která vám umožní rozšířit prostor domu a přizpůsobit ho vašim potřebám.

Němčice jsou místní částí města Ivančice a nachází se 25 km jihozápadně od Brna na soutoku řek Jihlavy, Oslavy a Rokytné.

Město Ivančice, obec s rozšířenou působností, má dobrou dostupnost do Brna, doprava IDS, po dálnici. Je zde veškerá občanská vybavenost, školy, školky, gymnázium, nemocnice. Nezanedbatelné je i krásné okolí Ivančic. Leží na soutoku tří řek a nádherná okolní příroda vybízí k cyklistickým i pěším výletům do různých směrů.

Dům lze financovat hypoteční úvěrem, s jehož vyřízením Vám ráda pomohu.

Průkaz energetické náročnosti PENB nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G, kam však nepatří.

Doporučuji Vám prohlídku této nemovitosti. Kontaktujte mě a domluvíme termín.

 

Videoprohlídka

3D scan

Půdorys

bez_nazvu

Jana Šnédarová

Jana Šnédarová - realitní makléřka


Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř a již 12-tým rokem provozuji vlastní realitní kancelář - REALITY Šnédarová v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování i pojištění nemovitostí.

 

Jsme tým! REALITY Šnédarová & dcera

Ve dvou se to lépe táhne. Od roku 2024 se moje realitní kancelář změnila na rodinnou firmu. Dcera, Lenka Budišová, se stala realitní makléřkou a začali jsme pracovat společně a postupně ji předávám své zkušenosti z oboru.

 r6m17343-132 

Spolupráce s ní zase přinesla do firmy novou energii a perspektivu. Její moderní pohled na marketing a digitální technologie nám umožnil rozšířit naše služby a oslovit nové klienty. Naše společné projekty a strategie nám umožnily lépe porozumět potřebám našich klientů a nabídnout jim služby, které přesně odpovídají jejich očekáváním. 

 

Klíč k úspěšnému prodeji nemovitosti: Profesionalita, moderní přístupy a osobní péče

Vzdělávání se v oboru je pro nás obě samozřejmostí. Neustále zvyšujeme svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používáme aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupujeme ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňujeme žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Snažíme se být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe víme, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsme připraveny pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

r6m17265-128  

 

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF