Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodaný rodinný dům v Hostěradicích

 

Prodaný dům 4+kk v Hostěradicích.

 

Dům prodán během týdne.

8 reálných zájemců.

Dům byl prodán nejvyšší nabídce.

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu, zkolaudovanou před 5 roky v Jihomoravské obci Hostěradice, okr. Znojmo, 45 km jihovýchodně od Brna, 25 km od Ivančic.

Dům je postaven z dřevěných sendvičovch panelů systému K-KONTROL s tepelně izolačním jádrem, z vnitřní strany obložené sádrokartonovými deskami, z vnější strany škrábaná omítka.

V domě jsou 4 pokoje s kuchyňským koutem, 2 WC, koupelna s vanou a sprchovým koutem. Ohřev teplé vody el. boilerem. V obývacím pokoji jsou vstupy na dřevěné terasy na jižní i západní straně domu, z dalšího pokoje ve vstup na jižní terasu.

Vytápění domu je zajištěno elektronicky řízeným kotlem na spalování dřevěných pelet, jedná se o moderní, velice úsporný systém vytápění, který v běžném roce spolehlivě vytopí celý dům. V případě tuhé zimy jsou v domě nainstalovány ve všech pokojích elektrické přímotopy.

Rozloha pozemku je 1000 m2, zastavěná plocha domu je 103 m2, garáž 6x6 m. Mezi garáží a domem je zbudovaná zastřešená pergola. Na zahradě jsou v současné době zasázeny jednak okrasné jehličnany, ale i užitkové dřeviny (meruňky, švestky, broskvoně, jabloně, hrušky). Krásná obdélníková zahrada, orientovaná na jižní stranu, se dá přetvořit na oázu klidu přesně podle vašich představ.

V obci Hostěradice se nachází mateřská školka a základní škola (1.-5.stupeň), 6-9 stupeň žáci absolují v Miroslavské základní škole. Největším podnikem v obci je a.s. ZEA Hostěradice, zaměřující se na pěstování vína, živočišnou a rostlinnou produkci. Dále je v obci několik desítek soukromých podnikatelů a zemědělců, zajišťující široký sortiment nabídky služeb od prodeje zboží, pohostinství, přes kovovýrobu, zpracování dřeva, výrobu keramiky a ubytování.

Videoprohlídka

3D scan

Kontakt

 

img_0213ooo

Jana Šnédarová

REALITY Šnédarová

 

12 let zkušeností v realitách

špičková prezentace nemovitostí

osobní přístup

 

mob. 606 980 371

mail: snedarovaj@seznam.cz

www.snedarova.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF