Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodaný rodinný dům v Podolí u Brna

 

Prodaný dům v Podolí u Brna

 

Během 3 prohlídkových dnů dům shlédlo 40 zájemců,   

z toho 10 reálných zájemců.

 

Dům byl prodán nejvyšší nabídce.

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji cihlový rodinný dům 3+kk s prostorným dvorem a zahrádkou. V přízemí domu se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, kde je rohová kuchyňská linka vyrobená na míru s vestavěnými spotřebiči (el. trouba, myčka nádobí, elektrická indukce). Dále se v přízemí nachází koupelna a samostatné WC. V podkroví jsou dva pokoje.

Ze dvora je přístup do zadní části domu, kde je krytá veranda s přístupem do klenutého sklepa se studní a nad tímto sklepem se nachází ještě jedna obyvatelná místnost s vlastním sociálním zařízením. Dále se dostanete na terasu, vhodnou k vybudování letního posezení i se zastavěným prostorem pro vybudování např. letní kuchyňky. Z terasy se po několika schodech dostanete na malou zahrádku.

Dům od roku 2017 prochází postupnou rekonstrukcí. Plastová okna i vchodové dveře, v obývacím pokoji nová omítka, nainstalována nová topná tělesa, obvodové zdi v obývacím pokoji byly izolované proti vlhkosti chemickou injektáží. Rozpracovaná rekonstrukce vstupní chodby.

V domě je elektřina 220 a 380 V (rozvody v mědi), veřejný vodovod, vl. studna na užitkovou vodu, kanalizace. Topení v obývacím pokoji a ložnici plynové vafky, jinak elektrické přímotopy. Ohřev teplé vody el. boilerem.

Parkování je možné před domem nebo přímo ve dvoře domu.

Obec Podolí se nachází asi 8 km východně od Brna, 1 km od Mariánského údolí. Nachází se zde obecní úřad, pošta, zdravotní středisko, 2 školky (z toho jedna lesní školka) škola 1.-5. stupeň, nová sportovní hala, kostel.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

KONTAKT

img_0213ooo

 

Jana Šnédarová

REALITY Šnédarová

 

12 let zkušeností v realitách

špičková prezentace nemovitostí

osobní přístup

 

mob. 606 980 371

mail: snedarovaj@seznam.cz

www.snedarova.cz

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 10 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Prodat Vaši nemovitost jsem ale schoplná nejenom v Ivančicích, ale v podstatě kdekoliv. Tato práce se pro mě stala koníčkem, za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Snažím se neustále odborně vzdělávat a zvyšovat svůj profesní standard. Snažím se zavádět do své práce aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky prodeje.

 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám případné problémy vyřešit.

 

K realitám jsem se vlastně dostala přes poskytování finančního poradenství. Proto svým klientům  poskytuji komplexní servis jak realitních, tak finančních služeb.  Kupujícím pomohu se zajištěním financování nemovitosti, následně zajistím pojištění majetku. A pokud (a nejen) prodávající potřebuje poradit s investováním získaných finančních prostředků, mohu mu ukázat spoustu zajímavých možností.  Snažím se o  vybudování dlouhodobého korektního  vztahu se svými klienty a obchodními partnery.

 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář