Prodaný rodinný dům v Podolí u Brna

 

Prodaný dům v Podolí u Brna

 

Během 3 prohlídkových dnů dům shlédlo 40 zájemců,   

z toho 10 reálných zájemců.

 

Dům byl prodán nejvyšší nabídce.

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji cihlový rodinný dům 3+kk s prostorným dvorem a zahrádkou. V přízemí domu se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, kde je rohová kuchyňská linka vyrobená na míru s vestavěnými spotřebiči (el. trouba, myčka nádobí, elektrická indukce). Dále se v přízemí nachází koupelna a samostatné WC. V podkroví jsou dva pokoje.

Ze dvora je přístup do zadní části domu, kde je krytá veranda s přístupem do klenutého sklepa se studní a nad tímto sklepem se nachází ještě jedna obyvatelná místnost s vlastním sociálním zařízením. Dále se dostanete na terasu, vhodnou k vybudování letního posezení i se zastavěným prostorem pro vybudování např. letní kuchyňky. Z terasy se po několika schodech dostanete na malou zahrádku.

Dům od roku 2017 prochází postupnou rekonstrukcí. Plastová okna i vchodové dveře, v obývacím pokoji nová omítka, nainstalována nová topná tělesa, obvodové zdi v obývacím pokoji byly izolované proti vlhkosti chemickou injektáží. Rozpracovaná rekonstrukce vstupní chodby.

V domě je elektřina 220 a 380 V (rozvody v mědi), veřejný vodovod, vl. studna na užitkovou vodu, kanalizace. Topení v obývacím pokoji a ložnici plynové vafky, jinak elektrické přímotopy. Ohřev teplé vody el. boilerem.

Parkování je možné před domem nebo přímo ve dvoře domu.

Obec Podolí se nachází asi 8 km východně od Brna, 1 km od Mariánského údolí. Nachází se zde obecní úřad, pošta, zdravotní středisko, 2 školky (z toho jedna lesní školka) škola 1.-5. stupeň, nová sportovní hala, kostel.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

KONTAKT

img_0213ooo

 

Jana Šnédarová

REALITY Šnédarová

 

12 let zkušeností v realitách

špičková prezentace nemovitostí

osobní přístup

 

mob. 606 980 371

mail: snedarovaj@seznam.cz

www.snedarova.cz

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Osmým rokem provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím.  Tato práce se pro mě stala koníčkem, za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit  v celém Jihomoravském kraji. Snažím se neustále odborně vzdělávat a zvyšovat svůj profesní standard.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Proto poskytuji komplexní servis jak realitních, tak finančních služeb.  Provedu vás celým procesem prodeje i koupě nemovitosti. Kupujícím pomohu se zajištěním financování nemovitost. Majitelům nemovitostí s případnými investicemi. Snažím se o na vybudování dlouhodobého korektního  vztahu se svými klienty a obchodními partnery.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Hovoří za mě reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář