Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodaný rodinný dům v Podolí u Brna

 

Prodaný dům v Podolí u Brna

 

Během 3 prohlídkových dnů dům shlédlo 40 zájemců,   

z toho 10 reálných zájemců.

 

Dům byl prodán nejvyšší nabídce.

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji cihlový rodinný dům 3+kk s prostorným dvorem a zahrádkou. V přízemí domu se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, kde je rohová kuchyňská linka vyrobená na míru s vestavěnými spotřebiči (el. trouba, myčka nádobí, elektrická indukce). Dále se v přízemí nachází koupelna a samostatné WC. V podkroví jsou dva pokoje.

Ze dvora je přístup do zadní části domu, kde je krytá veranda s přístupem do klenutého sklepa se studní a nad tímto sklepem se nachází ještě jedna obyvatelná místnost s vlastním sociálním zařízením. Dále se dostanete na terasu, vhodnou k vybudování letního posezení i se zastavěným prostorem pro vybudování např. letní kuchyňky. Z terasy se po několika schodech dostanete na malou zahrádku.

Dům od roku 2017 prochází postupnou rekonstrukcí. Plastová okna i vchodové dveře, v obývacím pokoji nová omítka, nainstalována nová topná tělesa, obvodové zdi v obývacím pokoji byly izolované proti vlhkosti chemickou injektáží. Rozpracovaná rekonstrukce vstupní chodby.

V domě je elektřina 220 a 380 V (rozvody v mědi), veřejný vodovod, vl. studna na užitkovou vodu, kanalizace. Topení v obývacím pokoji a ložnici plynové vafky, jinak elektrické přímotopy. Ohřev teplé vody el. boilerem.

Parkování je možné před domem nebo přímo ve dvoře domu.

Obec Podolí se nachází asi 8 km východně od Brna, 1 km od Mariánského údolí. Nachází se zde obecní úřad, pošta, zdravotní středisko, 2 školky (z toho jedna lesní školka) škola 1.-5. stupeň, nová sportovní hala, kostel.

Videoprohlídka

3D scan

KONTAKT

img_0213ooo

 

Jana Šnédarová

REALITY Šnédarová

 

12 let zkušeností v realitách

špičková prezentace nemovitostí

osobní přístup

 

mob. 606 980 371

mail: snedarovaj@seznam.cz

www.snedarova.cz

Jana Šnédarová

Jana Šnédarová - realitní makléřka


Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř a již 12-tým rokem provozuji vlastní realitní kancelář - REALITY Šnédarová v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování i pojištění nemovitostí.

 

Jsme tým! REALITY Šnédarová & dcera

Ve dvou se to lépe táhne. Od roku 2024 se moje realitní kancelář změnila na rodinnou firmu. Dcera, Lenka Budišová, se stala realitní makléřkou a začali jsme pracovat společně a postupně ji předávám své zkušenosti z oboru.

 r6m17343-132 

Spolupráce s ní zase přinesla do firmy novou energii a perspektivu. Její moderní pohled na marketing a digitální technologie nám umožnil rozšířit naše služby a oslovit nové klienty. Naše společné projekty a strategie nám umožnily lépe porozumět potřebám našich klientů a nabídnout jim služby, které přesně odpovídají jejich očekáváním. 

 

Klíč k úspěšnému prodeji nemovitosti: Profesionalita, moderní přístupy a osobní péče

Vzdělávání se v oboru je pro nás obě samozřejmostí. Neustále zvyšujeme svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používáme aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupujeme ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňujeme žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Snažíme se být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe víme, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsme připraveny pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

r6m17265-128  

 

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF