Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 1+1 v Ivančicích

PRONAJATO

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt 1+1 v 2. NP/4. NP cihlového domu bez výtahu.

Byt o rozloze 36 m2 je  udržovaný,  k dispozici nová kuchyňská linka, pračka, elektrický sporák. Jinak je byt bez nábytku.

Koupelna a WC je v původním stavu, udržovaná. K dispozici je i klasická sklepní kóje.

Cena pronájmu    7.500,- Kč/měsíc

                                      +   3.000,- Kč/měsíc  zálohy na energie při užívání 1 osobou

K nastěhování ihned.

 

Majitel požaduje složení kauce ve výši 1 měsíčního nájmu + záloh na energie, ve stejné výši je i provize RK.

Majitel si vyhrazuje právo pronajmout nemovitost nejvhodnější nabídce.

 

Videoprohlídka

Cena pronájmu

 

 

 

nájem                       7.500,- Kč/měs.

záloha na energie    3.000,- Kč/měs.

 

vratná kauce          10.500,- Kč

provize RK              10.500,- Kč

 

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 12 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování nemovitostí, životní i neživotní pojištění, pomohu se zhodnocením finančních prostředků.

 

Vzdělávání se v oboru je pro mě již samozřejmostí. Neustále zvyšuji svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používám aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupuji ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňuji žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

 

Jsem tu pro Vás a ráda si s Vámi popovídám třeba i jen nezávazně. A ještě raději se s Vámi domluvím na spolupráci při prodeji právě té Vaší nemovitosti. Tak mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás.

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF