Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 1+1 v Brně

 

R E Z E R V O V Á N O

 

Bydlení v centru města

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt 1+1 v blízkosti centra Brna na ulici Gallašova. Byt o výměře 25 m2, dispozičně 1+1, se nachází ve 2. NP cihlového domu. Je přístupný po společné pavlači. Bytový dům je zateplený, v bytě jsou nová plastová okna a vchodové dveře.

K dispozici je kuchyňka s kuchyňskou linkou a pračkou, ledničku je možné do bytu dodat.

Obývací pokoj bude při vzniku nájmu prázdný, zůstává pouze rohová skříň, možnost přenechání ještě 2. šatní skříně.

V bytě je sprchový kout a samostatné WC.

Vytápění bytu je realizováno elektrickými přímotopy.

Cena za pronájem 9.000,- Kč/měs. + zálohy na energie (2.000,- Kč elektřina, 500,- Kč voda). Internet je 473,- Kč měsíčně (dá se vypovědět).

Byt je volný ihned, dle dohody na prohlídce, bydlení vzhledem k velikosti bytu je vhodné pro jednu, maximálně dvě osoby.

Nutno složit kauci ve výši 1 měs. nájmu + záloh za energie (11.500,- Kč), provize RK ve výši 11.500.

Majitel bytu si vyhrazuje právo přenechat byt k pronájmu pro něho nejvhodnější nabídce.

 

 

 

Jana Šnédarová

Jana Šnédarová - realitní makléřka


Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř a již 12-tým rokem provozuji vlastní realitní kancelář - REALITY Šnédarová v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování i pojištění nemovitostí.

 

Jsme tým! REALITY Šnédarová & dcera

Ve dvou se to lépe táhne. Od roku 2024 se moje realitní kancelář změnila na rodinnou firmu. Dcera, Lenka Budišová, se stala realitní makléřkou a začali jsme pracovat společně a postupně ji předávám své zkušenosti z oboru.

 r6m17343-132 

Spolupráce s ní zase přinesla do firmy novou energii a perspektivu. Její moderní pohled na marketing a digitální technologie nám umožnil rozšířit naše služby a oslovit nové klienty. Naše společné projekty a strategie nám umožnily lépe porozumět potřebám našich klientů a nabídnout jim služby, které přesně odpovídají jejich očekáváním. 

 

Klíč k úspěšnému prodeji nemovitosti: Profesionalita, moderní přístupy a osobní péče

Vzdělávání se v oboru je pro nás obě samozřejmostí. Neustále zvyšujeme svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používáme aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupujeme ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňujeme žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Snažíme se být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe víme, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsme připraveny pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

r6m17265-128  

 

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF