Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 1+1 v Brně

 

R E Z E R V O V Á N O

 

Bydlení v centru města

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt 1+1 v blízkosti centra Brna na ulici Gallašova. Byt o výměře 25 m2, dispozičně 1+1, se nachází ve 2. NP cihlového domu. Je přístupný po společné pavlači. Bytový dům je zateplený, v bytě jsou nová plastová okna a vchodové dveře.

K dispozici je kuchyňka s kuchyňskou linkou a pračkou, ledničku je možné do bytu dodat.

Obývací pokoj bude při vzniku nájmu prázdný, zůstává pouze rohová skříň, možnost přenechání ještě 2. šatní skříně.

V bytě je sprchový kout a samostatné WC.

Vytápění bytu je realizováno elektrickými přímotopy.

Cena za pronájem 9.000,- Kč/měs. + zálohy na energie (2.000,- Kč elektřina, 500,- Kč voda). Internet je 473,- Kč měsíčně (dá se vypovědět).

Byt je volný ihned, dle dohody na prohlídce, bydlení vzhledem k velikosti bytu je vhodné pro jednu, maximálně dvě osoby.

Nutno složit kauci ve výši 1 měs. nájmu + záloh za energie (11.500,- Kč), provize RK ve výši 11.500.

Majitel bytu si vyhrazuje právo přenechat byt k pronájmu pro něho nejvhodnější nabídce.

 

 

 

Fotogalerie

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 10 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Prodat Vaši nemovitost jsem ale schoplná nejenom v Ivančicích, ale v podstatě kdekoliv. Tato práce se pro mě stala koníčkem, za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Snažím se neustále odborně vzdělávat a zvyšovat svůj profesní standard. Snažím se zavádět do své práce aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky prodeje.

 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám případné problémy vyřešit.

 

K realitám jsem se vlastně dostala přes poskytování finančního poradenství. Proto svým klientům  poskytuji komplexní servis jak realitních, tak finančních služeb.  Kupujícím pomohu se zajištěním financování nemovitosti, následně zajistím pojištění majetku. A pokud (a nejen) prodávající potřebuje poradit s investováním získaných finančních prostředků, mohu mu ukázat spoustu zajímavých možností.  Snažím se o  vybudování dlouhodobého korektního  vztahu se svými klienty a obchodními partnery.

 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář