Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 1+1 v Brně

 

R E Z E R V O V Á N O

 

Bydlení v centru města

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt 1+1 v blízkosti centra Brna na ulici Gallašova. Byt o výměře 25 m2, dispozičně 1+1, se nachází ve 2. NP cihlového domu. Je přístupný po společné pavlači. Bytový dům je zateplený, v bytě jsou nová plastová okna a vchodové dveře.

K dispozici je kuchyňka s kuchyňskou linkou a pračkou, ledničku je možné do bytu dodat.

Obývací pokoj bude při vzniku nájmu prázdný, zůstává pouze rohová skříň, možnost přenechání ještě 2. šatní skříně.

V bytě je sprchový kout a samostatné WC.

Vytápění bytu je realizováno elektrickými přímotopy.

Cena za pronájem 9.000,- Kč/měs. + zálohy na energie (2.000,- Kč elektřina, 500,- Kč voda). Internet je 473,- Kč měsíčně (dá se vypovědět).

Byt je volný ihned, dle dohody na prohlídce, bydlení vzhledem k velikosti bytu je vhodné pro jednu, maximálně dvě osoby.

Nutno složit kauci ve výši 1 měs. nájmu + záloh za energie (11.500,- Kč), provize RK ve výši 11.500.

Majitel bytu si vyhrazuje právo přenechat byt k pronájmu pro něho nejvhodnější nabídce.

 

 

 

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 12 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování nemovitostí, životní i neživotní pojištění, pomohu se zhodnocením finančních prostředků.

 

Vzdělávání se v oboru je pro mě již samozřejmostí. Neustále zvyšuji svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používám aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupuji ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňuji žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

 

Jsem tu pro Vás a ráda si s Vámi popovídám třeba i jen nezávazně. A ještě raději se s Vámi domluvím na spolupráci při prodeji právě té Vaší nemovitosti. Tak mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás.

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF