Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem chaty

 
 
 
 
 
              
Jedinečné  místo  pro  Vaše
 
bydlení  uprostřed  přírody.
 
OPĚT AKTUÁLNÍ NABÍDKA
 

Popis nemovitosti

Nabízíme pronájem chaty v podlahové ploše 64 m2, a o celkové výměře pozemku 3000 m2. Zahrada je osazena ovocnými stromy. Užívání zahrady pouze po dohodě s majitelem.Nemovitost se nachází 30 km jižně od Brna na velmi klidném místě v Ivančicích (lokalita Stříbský mlýn), kousek od Ivančického viaduktu a vlakové zastávky Ivančice - letovisko.
Chata byla postavena v 80. letech a prošla rekonstrukcí – elektřina, voda, podlahy, plastová okna, moderní koupelna a kuchyň. Konstrukce budovy je cihlová.  
 
V chatě je rozvedena elektřina (230V a 380V). Voda je zajištěna z vlastní studny. Ohřev vody je zajištěn bojlerem.  Odpad je řešen jímkou. Vytápění pomocí krbových kamen na tuhá paliva.
K chatě vede nezpevněná příjezdová cesta, posledních cca 300 m vede do kopce po kamenité cestě. Parkování u chaty.
 
Možnost pronajmout za příplatek 2 garáže.
 
Dispozice chaty: Obývací pokoj s krbovými kamny, rozkládací sedačkou, ložnice, chodba, kuchyň s linkou a skříní na potraviny, koupelna se záchodem, terasa. V koupelně je moderní sprchový kout, WC, umyvadlo.
Chata je k dispozici od dubna 2022. Upřednostňujeme zájemce o dlouhodobý pronájem. Chata není určena k pronájmu pro trvalé bydlení, ale k využití jako chata k rekreaci. Kauce 3x nájemné, poplatek RK 1x nájemné + DPH. Cena obsahuje nájemné a vodu. V ceně nájmu nejsou zahrnuty poplatky elektrickou energii, které uhradí nájemce podle spotřeby a stočné.
 
Oblast je oblíbená a vyhledávaná hlavně rybáři - pstruhový revír Jihlava 5B (přívlač, muškaření), cykloturisty (cyklostezka u chaty), houbaři a rodinami s dětmi. Koupání je možní v řece u blízkého splavu. Na louce u splavu je od začátku léta otevřeno občerstvení s kavárnou. Koupání je také možné v krytém bazénu Nová Ves (4km), na Dalešické přehradě (15 - 20km), nebo na koupališti s toboganem ve Zbýšově (12km).
 
Nájem volný od dubna 2022.

Příjezdová cesta k chatě

                                               img_20220308_163142__1 img_20220308_163400_1jpg

 

img_20220308_163548_1_1                                               img_20220308_164602_1

Cena nájemného

Nájemné chata:             12.000,- Kč/měs + 4.000,- Kč záloha za elektřinu (spotřeba chata + čerpání vody)

 

Pronájem garáží:           dvougaráž    2.000,- Kč/měs

                                    menší garáž  1.000,- Kč/měs

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 12 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování nemovitostí, životní i neživotní pojištění, pomohu se zhodnocením finančních prostředků.

 

Vzdělávání se v oboru je pro mě již samozřejmostí. Neustále zvyšuji svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používám aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupuji ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňuji žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

 

Jsem tu pro Vás a ráda si s Vámi popovídám třeba i jen nezávazně. A ještě raději se s Vámi domluvím na spolupráci při prodeji právě té Vaší nemovitosti. Tak mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás.

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF