Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem chaty

 
 
 
 
 
              
Jedinečné  místo  pro  Vaše
 
bydlení  uprostřed  přírody.
 
 
 

Popis nemovitosti

Nabízíme pronájem chaty v podlahové ploše 64 m2 + garáž,  celková výměra pozemku 3000 m2. Zahrada je osazena ovocnými stromy. Užívání zahrady pouze po dohodě s majitelem.Nemovitost se nachází 30 km jižně od Brna na velmi klidném místě v Ivančicích (lokalita Stříbský mlýn), kousek od Ivančického viaduktu a vlakové zastávky Ivančice - letovisko.
 
Chatu je možné si pronajmout pouze jako balíček na 7 měsíců, od května do listopadu, cena nájmu 14.000,- Kč/měs. = celková cena pronájmu 98.000,- Kč/sezona + spotřebovanlá elektřina,voda, dřevo na topení.
Majitel vyžaduje složit vratnou kauci 40.000,- Kč.
Provize RK 7.000,- Kč.
 
Chata byla postavena v 80. letech a prošla rekonstrukcí – elektřina, voda, podlahy, plastová okna, moderní koupelna a kuchyň. Konstrukce budovy je cihlová.  
 
V chatě je rozvedena elektřina (230V a 380V). Voda je přivedena z vlastní studny. Ohřev vody je zajištěn bojlerem.  Odpad  řešen jímkou. Vytápění pomocí krbových kamen na tuhá paliva.
K chatě vede nezpevněná příjezdová cesta, posledních cca 300 m vede do kopce po kamenité cestě, přes léto autem sjízdná bez problému. Parkování u chaty.
 
 
Dispozice chaty: Obývací pokoj s krbovými kamny,  ložnice, chodba, kuchyň s linkou a skříní na potraviny, koupelna se záchodem, terasa. V koupelně je moderní sprchový kout, WC, umyvadlo.
 
 
Oblast je oblíbená a vyhledávaná hlavně rybáři - pstruhový revír Jihlava 5B (přívlač, muškaření), cykloturisty (cyklostezka u chaty), houbaři a rodinami s dětmi. Koupání je možní v řece u blízkého splavu. Na louce u splavu je od začátku léta otevřeno občerstvení s kavárnou. Koupání je také možné v krytém bazénu Nová Ves (4km), na Dalešické přehradě (15 - 20km), nebo na koupališti s toboganem ve Zbýšově (12km).
 
 

Příjezdová cesta k chatě

                                               img_20220308_163142__1 img_20220308_163400_1jpg

 

img_20220308_163548_1_1                                               img_20220308_164602_1

Cena nájemného

Nájemné chata+ garáž :             14.000,- Kč/měs x 7 měsíců = 98.000,- Kč/sezona

Vratná kauce                              40.000,- Kč

+ spotřeb a vody, elektřiny, dřeva na topení

Provize RK 7.000,- Kč

Jana Šnédarová

Jana Šnédarová - realitní makléřka


Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř a již 12-tým rokem provozuji vlastní realitní kancelář - REALITY Šnédarová v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování i pojištění nemovitostí.

 

Jsme tým! REALITY Šnédarová & dcera

Ve dvou se to lépe táhne. Od roku 2024 se moje realitní kancelář změnila na rodinnou firmu. Dcera, Lenka Budišová, se stala realitní makléřkou a začali jsme pracovat společně a postupně ji předávám své zkušenosti z oboru.

 r6m17343-132 

Spolupráce s ní zase přinesla do firmy novou energii a perspektivu. Její moderní pohled na marketing a digitální technologie nám umožnil rozšířit naše služby a oslovit nové klienty. Naše společné projekty a strategie nám umožnily lépe porozumět potřebám našich klientů a nabídnout jim služby, které přesně odpovídají jejich očekáváním. 

 

Klíč k úspěšnému prodeji nemovitosti: Profesionalita, moderní přístupy a osobní péče

Vzdělávání se v oboru je pro nás obě samozřejmostí. Neustále zvyšujeme svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používáme aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupujeme ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňujeme žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Snažíme se být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe víme, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsme připraveny pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

r6m17265-128  

 

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF