Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem garáže

 

 

 

V IVANČICÍCH NA STARÉM SÍDLIŠTI

P R O N A J A T O

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu garáž v Ivančicích na starém sídlišti!

Garáž má plochu 20 m2 a je volná od 1.1.2024. Je vybavena elektřinou, což je ideální pro všechny, kteří potřebují v garáži pracovat s elektrickými nástroji nebo nabíjet svá vozidla.

Nájemné za tuto garáž činí 2200 Kč měsíčně. Pokud se rozhodnete zaplatit roční nájem předem, poskytne Vám majitel  slevu ve výši jednoho měsíčního nájmu!

Provize RK ve výši 1 měsíčního nájmu.

Nezmeškejte tuto skvělou příležitost získat prostornou garáž v žádané lokalitě. Kontaktujte mě ještě dnes a domluvte si prohlídku!

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 12 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování nemovitostí, životní i neživotní pojištění, pomohu se zhodnocením finančních prostředků.

 

Vzdělávání se v oboru je pro mě již samozřejmostí. Neustále zvyšuji svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používám aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupuji ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňuji žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

 

Jsem tu pro Vás a ráda si s Vámi popovídám třeba i jen nezávazně. A ještě raději se s Vámi domluvím na spolupráci při prodeji právě té Vaší nemovitosti. Tak mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás.

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF