Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem komerčních prostor

Hledáte k pronájmu kanceláře s dobrou dostupností a bezproblémovým parkováním?

Podívejte se na tuto nabídku.

 

VŠECHNY KANCELÁŘE JSOU JIŽ ZAREZERVOVANÉ

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu nezařízené zrenovované kanceláře v areálu firmy Ivacar Ivančice, spol. s.r.o. v Ivančicích, Krumlovská ul. č.30. Budova, ve které se kanceláře nachází, je zabezpečena elektronickým systémem JABLOTRON. Celý areál firmy je hlídán bezpečnostními kamerami.

Arelál firmy se nachází u hlavní silnice směr Brno - Ivančice - Moravský Krumlov.

Jedná se celkem o 4 kanceláře, které je možné pronajmout samostatně nebo jako celek. Větší kanceláře mají rozlohu 36 m2 (6x6 m), menší 18 m2 (3x6 m). Kancelář 3. a 4. (menší a větší) jsou průchozí. Soc. zařízení společné.

Možnost parkování v areálu firmy, pro návštěvy je k dispozici prostorné venkovní parkoviště před vjezdem do areálu.

Vstup pro návštěvy přes obsluhovanou vrátnici (v provozu v pracovní dny od 6.00 do 17.00 hod). Pro nájemníky možnost vstupu do kanceláří prakticky kdykoliv (víkendy, svátky).

 

 

Videoprohlídka

Rozměry kanceláří a cena nájemného

NÁJEMNÉ

1. kancelář = rozloha 36 m² (cena 1000 Kč za m²/rok) = 3 000 Kč / měsíc

2. kancelář = rozloha 18 m² (cena 1000 Kč za m²/rok) = 1 500 Kč / měsíc

3. kancelář = rozloha 18 m² (cena 1000 Kč za m²/rok) = 1 500 Kč / měsíc

4. kancelář = rozloha 36 m² (cena 1000 Kč za m²/rok) = 3 000 Kč / měsíc

 

ENERGIE

200 Kč/osoba/měsíc  (spotřeba vody, elektriky, svoz komunálního odpadu, úklid společných prostor)

 

INTERNET (jen v případě zájmu o připojení k optckému panelu)

500 Kč/měs

 

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

 

                     

Jana Šnédarová

Jana Šnédarová - realitní makléřka


Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř a již 12-tým rokem provozuji vlastní realitní kancelář - REALITY Šnédarová v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování i pojištění nemovitostí.

 

Jsme tým! REALITY Šnédarová & dcera

Ve dvou se to lépe táhne. Od roku 2024 se moje realitní kancelář změnila na rodinnou firmu. Dcera, Lenka Budišová, se stala realitní makléřkou a začali jsme pracovat společně a postupně ji předávám své zkušenosti z oboru.

 r6m17343-132 

Spolupráce s ní zase přinesla do firmy novou energii a perspektivu. Její moderní pohled na marketing a digitální technologie nám umožnil rozšířit naše služby a oslovit nové klienty. Naše společné projekty a strategie nám umožnily lépe porozumět potřebám našich klientů a nabídnout jim služby, které přesně odpovídají jejich očekáváním. 

 

Klíč k úspěšnému prodeji nemovitosti: Profesionalita, moderní přístupy a osobní péče

Vzdělávání se v oboru je pro nás obě samozřejmostí. Neustále zvyšujeme svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používáme aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupujeme ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňujeme žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Snažíme se být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe víme, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsme připraveny pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

r6m17265-128  

 

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF