Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem komerčního prostoru

NA BENZÍNOVÉ STANICI VE ZBÝŠOVĚ

 

 

MOŽNOST ZŘÍZENÍ OBCHODU, DROBNÉHO OBČERSTVENÍ NEBO PODOBNÝCH SLUŽEB

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu prostor o velikosti 15 m2 na benzinové stanici v obci Zbýšov u Brna.

 

Jedná se o místnost o rozměrech cca 3x5 m2 se samostatným vchodem z boční strany na čerpací stanici. V letních měsících je možné využívat venkovní sezení pod pergolou.

Prostor je vytápěný a je možné dovést vodu dle přání nájemníka.

Vchod do místnosti je zabezpečený kovovou mříží.

 

Vhodné pro zřízení drobného občerstvení, prodejny nebo podobných drobných služeb.

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Cena pronájmu

 

  

                   Nájemné   3.000,- Kč/měs.

 

 

          Poplatek za energie

     500,- Kč - 1.000,- Kč/měs.

(podle druhu činnosti)

 

          + provize RK

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 12 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování nemovitostí, životní i neživotní pojištění, pomohu se zhodnocením finančních prostředků.

 

Vzdělávání se v oboru je pro mě již samozřejmostí. Neustále zvyšuji svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používám aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupuji ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňuji žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

 

Jsem tu pro Vás a ráda si s Vámi popovídám třeba i jen nezávazně. A ještě raději se s Vámi domluvím na spolupráci při prodeji právě té Vaší nemovitosti. Tak mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás.

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF