Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem komerčního prostoru

NA BENZÍNOVÉ STANICI VE ZBÝŠOVĚ

 

 

MOŽNOST ZŘÍZENÍ OBCHODU, DROBNÉHO OBČERSTVENÍ NEBO PODOBNÝCH SLUŽEB

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu prostor o velikosti 15 m2 na benzinové stanici v obci Zbýšov u Brna.

 

Jedná se o místnost o rozměrech cca 3x5 m2 se samostatným vchodem z boční strany na čerpací stanici. V letních měsících je možné využívat venkovní sezení pod pergolou.

Prostor je vytápěný a je možné dovést vodu dle přání nájemníka.

Vchod do místnosti je zabezpečený kovovou mříží.

 

Vhodné pro zřízení drobného občerstvení, prodejny nebo podobných drobných služeb.

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Cena pronájmu

 

  

                   Nájemné   3.000,- Kč/měs.

 

 

          Poplatek za energie

     500,- Kč - 1.000,- Kč/měs.

(podle druhu činnosti)

 

          + provize RK

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 10 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Prodat Vaši nemovitost jsem ale schoplná nejenom v Ivančicích, ale v podstatě kdekoliv. Tato práce se pro mě stala koníčkem, za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Snažím se neustále odborně vzdělávat a zvyšovat svůj profesní standard. Snažím se zavádět do své práce aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky prodeje.

 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám případné problémy vyřešit.

 

K realitám jsem se vlastně dostala přes poskytování finančního poradenství. Proto svým klientům  poskytuji komplexní servis jak realitních, tak finančních služeb.  Kupujícím pomohu se zajištěním financování nemovitosti, následně zajistím pojištění majetku. A pokud (a nejen) prodávající potřebuje poradit s investováním získaných finančních prostředků, mohu mu ukázat spoustu zajímavých možností.  Snažím se o  vybudování dlouhodobého korektního  vztahu se svými klienty a obchodními partnery.

 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář