Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem komerčních prostor v Ivančicích

 

       

 PRONAJATO

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu komerční prostory na ulici Oslavanská v Ivančicích.

Jedná se o stávající prodejnu nábytku Cobra, U Tří kohoutů. Rozloha celého objektu je 1138 m2

Prodejní prostor  400 m2 včetně dvou kanceláří, kuchyňky, 2 WC a koupelny se sprchovým koutem. Obchodní prostory je možné využít např. i na kanceláře apod. Výška stropu 3,15 m

Vchod do prodejny je z ulice (pro zákazníky), postranní vchod z průjezdu (š. 140 cm - v případě potřeby možnost po dohodě s majitelem rozšíření) a zadní východ od kanceláří do parkovacího prostoru.

Topení: v prodejně a v kuchyňce krbová kamna, jinak elektrické přímotopy.

Za prodejnou parkovací plocha s využitím např. jako parkoviště pro klienty. Vjez průjezdem z hlavní ulice. Celý prostor se uzavírá garážovými vraty na dálkové ovládání. Vrata: v. 3,5 m, š. 3,8 m.

Na konci pozemku jsou 2 haly o celkové ploše 150 m2. Možné využívat jako výrobní/skladové haly, garáže. Zde pouze elektřina 220,380 V.

Voda zavedená pouze v kuchyňce a v soc. zařízení u obchodního prostoru.

Cena za pronájem na vyžádání v RK. Možná dohoda.

Měsíční náklady na vodu a elektřinu při současném využvání cca 2.500,- Kč/měsíc.

 

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Jana Šnédarová

Jana Šnédarová - realitní makléřka


Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř a již 12-tým rokem provozuji vlastní realitní kancelář - REALITY Šnédarová v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování i pojištění nemovitostí.

 

Jsme tým! REALITY Šnédarová & dcera

Ve dvou se to lépe táhne. Od roku 2024 se moje realitní kancelář změnila na rodinnou firmu. Dcera, Lenka Budišová, se stala realitní makléřkou a začali jsme pracovat společně a postupně ji předávám své zkušenosti z oboru.

 r6m17343-132 

Spolupráce s ní zase přinesla do firmy novou energii a perspektivu. Její moderní pohled na marketing a digitální technologie nám umožnil rozšířit naše služby a oslovit nové klienty. Naše společné projekty a strategie nám umožnily lépe porozumět potřebám našich klientů a nabídnout jim služby, které přesně odpovídají jejich očekáváním. 

 

Klíč k úspěšnému prodeji nemovitosti: Profesionalita, moderní přístupy a osobní péče

Vzdělávání se v oboru je pro nás obě samozřejmostí. Neustále zvyšujeme svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používáme aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupujeme ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňujeme žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Snažíme se být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe víme, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsme připraveny pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

r6m17265-128  

 

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF