Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem komerčních prostor v Ivančicích

 

       

 PRONAJATO

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu komerční prostory na ulici Oslavanská v Ivančicích.

Jedná se o stávající prodejnu nábytku Cobra, U Tří kohoutů. Rozloha celého objektu je 1138 m2

Prodejní prostor  400 m2 včetně dvou kanceláří, kuchyňky, 2 WC a koupelny se sprchovým koutem. Obchodní prostory je možné využít např. i na kanceláře apod. Výška stropu 3,15 m

Vchod do prodejny je z ulice (pro zákazníky), postranní vchod z průjezdu (š. 140 cm - v případě potřeby možnost po dohodě s majitelem rozšíření) a zadní východ od kanceláří do parkovacího prostoru.

Topení: v prodejně a v kuchyňce krbová kamna, jinak elektrické přímotopy.

Za prodejnou parkovací plocha s využitím např. jako parkoviště pro klienty. Vjez průjezdem z hlavní ulice. Celý prostor se uzavírá garážovými vraty na dálkové ovládání. Vrata: v. 3,5 m, š. 3,8 m.

Na konci pozemku jsou 2 haly o celkové ploše 150 m2. Možné využívat jako výrobní/skladové haly, garáže. Zde pouze elektřina 220,380 V.

Voda zavedená pouze v kuchyňce a v soc. zařízení u obchodního prostoru.

Cena za pronájem na vyžádání v RK. Možná dohoda.

Měsíční náklady na vodu a elektřinu při současném využvání cca 2.500,- Kč/měsíc.

 

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 10 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Prodat Vaši nemovitost jsem ale schoplná nejenom v Ivančicích, ale v podstatě kdekoliv. Tato práce se pro mě stala koníčkem, za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Snažím se neustále odborně vzdělávat a zvyšovat svůj profesní standard. Snažím se zavádět do své práce aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky prodeje.

 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám případné problémy vyřešit.

 

K realitám jsem se vlastně dostala přes poskytování finančního poradenství. Proto svým klientům  poskytuji komplexní servis jak realitních, tak finančních služeb.  Kupujícím pomohu se zajištěním financování nemovitosti, následně zajistím pojištění majetku. A pokud (a nejen) prodávající potřebuje poradit s investováním získaných finančních prostředků, mohu mu ukázat spoustu zajímavých možností.  Snažím se o  vybudování dlouhodobého korektního  vztahu se svými klienty a obchodními partnery.

 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář