Pronájem komerčních prostor v Ivančicích

 

       

 REZERVOVÁNO

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu komerční prostory na ulici Oslavanská v Ivančicích.

Jedná se o stávající prodejnu nábytku Cobra, U Tří kohoutů. Rozloha celého objektu je 1138 m2

Prodejní prostor  400 m2 včetně dvou kanceláří, kuchyňky, 2 WC a koupelny se sprchovým koutem. Obchodní prostory je možné využít např. i na kanceláře apod. Výška stropu 3,15 m

Vchod do prodejny je z ulice (pro zákazníky), postranní vchod z průjezdu (š. 140 cm - v případě potřeby možnost po dohodě s majitelem rozšíření) a zadní východ od kanceláří do parkovacího prostoru.

Topení: v prodejně a v kuchyňce krbová kamna, jinak elektrické přímotopy.

Za prodejnou parkovací plocha s využitím např. jako parkoviště pro klienty. Vjez průjezdem z hlavní ulice. Celý prostor se uzavírá garážovými vraty na dálkové ovládání. Vrata: v. 3,5 m, š. 3,8 m.

Na konci pozemku jsou 2 haly o celkové ploše 150 m2. Možné využívat jako výrobní/skladové haly, garáže. Zde pouze elektřina 220,380 V.

Voda zavedená pouze v kuchyňce a v soc. zařízení u obchodního prostoru.

Cena za pronájem na vyžádání v RK. Možná dohoda.

Měsíční náklady na vodu a elektřinu při současném využvání cca 2.500,- Kč/měsíc.

 

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Osmým rokem provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím.  Tato práce se pro mě stala koníčkem, za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit  v celém Jihomoravském kraji. Snažím se neustále odborně vzdělávat a zvyšovat svůj profesní standard.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Proto poskytuji komplexní servis jak realitních, tak finančních služeb.  Provedu vás celým procesem prodeje i koupě nemovitosti. Kupujícím pomohu se zajištěním financování nemovitost. Majitelům nemovitostí s případnými investicemi. Snažím se o na vybudování dlouhodobého korektního  vztahu se svými klienty a obchodními partnery.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Hovoří za mě reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář