Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej vinohradu a vinného sklepa

Prodej vinohradu a vinného sklepa v Dolních Kounicích.

Zahrada ZAREZERVOVANÁ

 

V prodeji dále vinný sklep

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zahradu osázenou z poloviny vinnými hlavami, z poloviny ovocnými stromy a vinný sklep. Obě nemovitosti se nachází v obci Dolní Kounice a je možné je kopit i každou samostatně.

 

 

 

ZAHRADA

 

Zahrada se nachází v krásném prostředí v blízkosti jedné z dominant obce, kaple Sv. Antonína. Pozemek o výměře 2449 m2 je z poloviny vinohradem a z poloviny ovocným sadem.

Vinohrad je osázený 400 ks hlav, rostou zde 4 druhy odrůd. Byl vysázený před 50 lety, je ale průběžně omlazován a cca 40 % rostlin je již obnovených.

V sadě jsou převážně vysázené meruňky, rostou zde i hrušky, jabloně, mandloně (spíše jen jako doplňkové stromy).

Pozemek je oplocený, majitel zde má postavenou dřevěnou chatku, sklad na nářadí, jsou zde umístěné nádrže na dešťovou vodu - kovová na 1000 l, 2 betonové na 500 l.

Elektřina vede po cestě před chatou, možnost napojení.

 

Požadovaná cena                        980.000,- Kč          + 5% provize RK

 

 

 

 

VINNÝ SKLEP

 

 

Vinný sklep se nachází na okraji obce Dolní Kounice ve vinné uličce. Byl vybudovaný v devadesátých letech minulého století.

Sklep je krásný, klenutý, obložený pálenými cihlami. Rozměr hlavního sklepa je 12 x 2,2 m, šíje 10 x 1,2 m, úložný sklípek 1,5 x1,5 m. U vchodu je vodovodní šachta. Rozvod vody do sklepa a do umyvadla na WC vedle sklepa. Ve sklepě je zavedená elektřina.

Na pozemku nad sklepem o rozloze 99 m2 je vybudované venkovní posezení a WC. Je možné zde postavit nádstavbu a případné ubytovací prostory.

 

 

Požadovaná cena                      1.250.000,- Kč       + 5% provize RK

 

 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 10 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Prodat Vaši nemovitost jsem ale schoplná nejenom v Ivančicích, ale v podstatě kdekoliv. Tato práce se pro mě stala koníčkem, za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Snažím se neustále odborně vzdělávat a zvyšovat svůj profesní standard. Snažím se zavádět do své práce aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky prodeje.

 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám případné problémy vyřešit.

 

K realitám jsem se vlastně dostala přes poskytování finančního poradenství. Proto svým klientům  poskytuji komplexní servis jak realitních, tak finančních služeb.  Kupujícím pomohu se zajištěním financování nemovitosti, následně zajistím pojištění majetku. A pokud (a nejen) prodávající potřebuje poradit s investováním získaných finančních prostředků, mohu mu ukázat spoustu zajímavých možností.  Snažím se o  vybudování dlouhodobého korektního  vztahu se svými klienty a obchodními partnery.

 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář