Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej vinohradu a vinného sklepa

Prodej vinohradu a vinného sklepa v Dolních Kounicích.

Zahrada ZAREZERVOVANÁ

 

V prodeji dále vinný sklep

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zahradu osázenou z poloviny vinnými hlavami, z poloviny ovocnými stromy a vinný sklep. Obě nemovitosti se nachází v obci Dolní Kounice a je možné je kopit i každou samostatně.

 

 

 

ZAHRADA

 

Zahrada se nachází v krásném prostředí v blízkosti jedné z dominant obce, kaple Sv. Antonína. Pozemek o výměře 2449 m2 je z poloviny vinohradem a z poloviny ovocným sadem.

Vinohrad je osázený 400 ks hlav, rostou zde 4 druhy odrůd. Byl vysázený před 50 lety, je ale průběžně omlazován a cca 40 % rostlin je již obnovených.

V sadě jsou převážně vysázené meruňky, rostou zde i hrušky, jabloně, mandloně (spíše jen jako doplňkové stromy).

Pozemek je oplocený, majitel zde má postavenou dřevěnou chatku, sklad na nářadí, jsou zde umístěné nádrže na dešťovou vodu - kovová na 1000 l, 2 betonové na 500 l.

Elektřina vede po cestě před chatou, možnost napojení.

 

Požadovaná cena                        980.000,- Kč          + 5% provize RK

 

 

 

 

VINNÝ SKLEP

 

 

Vinný sklep se nachází na okraji obce Dolní Kounice ve vinné uličce. Byl vybudovaný v devadesátých letech minulého století.

Sklep je krásný, klenutý, obložený pálenými cihlami. Rozměr hlavního sklepa je 12 x 2,2 m, šíje 10 x 1,2 m, úložný sklípek 1,5 x1,5 m. U vchodu je vodovodní šachta. Rozvod vody do sklepa a do umyvadla na WC vedle sklepa. Ve sklepě je zavedená elektřina.

Na pozemku nad sklepem o rozloze 99 m2 je vybudované venkovní posezení a WC. Je možné zde postavit nádstavbu a případné ubytovací prostory.

 

 

Požadovaná cena                      1.250.000,- Kč       + 5% provize RK

 

 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 12 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování nemovitostí, životní i neživotní pojištění, pomohu se zhodnocením finančních prostředků.

 

Vzdělávání se v oboru je pro mě již samozřejmostí. Neustále zvyšuji svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používám aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupuji ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňuji žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

 

Jsem tu pro Vás a ráda si s Vámi popovídám třeba i jen nezávazně. A ještě raději se s Vámi domluvím na spolupráci při prodeji právě té Vaší nemovitosti. Tak mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás.

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF