Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+1 v Ivančicích

 

 

 

  Inzerovaná cena   3.200.000,- Kč

 

PRODÁNO NEJVYŠŠÍ NABÍDCE V AUKCI

za 3.550.000,- Kč

 

Popis nemovitosti

Byt 2+1 o rozloze 58 m2 se nachází v 7.NP/7NP panelového domu na sídlišti v Ivančicích.

Jedná se o pěkný, zrekonstruovaný byt se zděnou koupelnou, novou elektrikou, v celém bytě jsou plovoucí podlahy, v koupelně nová dlažba, v obývacím pokoji podhledy s bodovými světly.

K dispozici je  samostatná šatna o rozměrech 1,6 x 1,5 m, balkon a k bytu náleží sklepní kóje v suterénu domu.

V těchto dnech se připravuje zateplení domu vč. střechy, instalace lodžií. Po rekonstrukci je již výtah, nové stupačky, plastová okna, vchodové dveře.

Měsíční náklady na provoz bytu od 1.9., kdy se začne splácet úvěr na revitalizaci, jsou 4.500,- Kč.

Vzhledem k tomu, že se byt nachází v nejvyšším patře, jsou zde opravdu nádherné výhledy na všechny světové strany. V okolí domu je několik dětských hřišť, obchody, restaurace, v blízkosti sídliště je i nákupní centrum.

Město Ivančice má dostupnou veškerou občanskou vybavenost, je zde několik školek, 4 základní školy, gymnázium.

Doporučuji Vám shlédnout  on-line prohlídku na této stránce a pokud Vás zaujme, neváhejte mě kontaktovat a domluvíme osobní prohlídku.

 

V případě více zájemců si majitelka vyhrazuje právo prodat nejvyšší nabídce.

 

Videoprohlídka

3D scan

2D a 3D půdorysy

prodej-bytu-21-v-letkovicich-08052021_102740

 

 

 

prodej-bytu-21-v-letkovicich-dollhouse-view

Jana Šnédarová

Jana Šnédarová - realitní makléřka


Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř a již 12-tým rokem provozuji vlastní realitní kancelář - REALITY Šnédarová v Ivančicích, kde také bydlím. Vaši nemovitost ale prodám v podstatě kdekoliv. Za roky své praxe jsem prodala velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Mou pracovní náplní je prodej a pronájem nemovitostí, vyhotovím Vám tržní odhad nemovitosti např. pro dědické řízení, zprostředkuji vyhotovení kupních a darovacích smluv, zajistím financování i pojištění nemovitostí.

 

Jsme tým! REALITY Šnédarová & dcera

Ve dvou se to lépe táhne. Od roku 2024 se moje realitní kancelář změnila na rodinnou firmu. Dcera, Lenka Budišová, se stala realitní makléřkou a začali jsme pracovat společně a postupně ji předávám své zkušenosti z oboru.

 r6m17343-132 

Spolupráce s ní zase přinesla do firmy novou energii a perspektivu. Její moderní pohled na marketing a digitální technologie nám umožnil rozšířit naše služby a oslovit nové klienty. Naše společné projekty a strategie nám umožnily lépe porozumět potřebám našich klientů a nabídnout jim služby, které přesně odpovídají jejich očekáváním. 

 

Klíč k úspěšnému prodeji nemovitosti: Profesionalita, moderní přístupy a osobní péče

Vzdělávání se v oboru je pro nás obě samozřejmostí. Neustále zvyšujeme svůj profesní standard. Při prodeji všech nemovitostí používáme aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky.

 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. Proto přistupujeme ke každému případu individuálně. Rozhodně nepodceňujeme žádný krok, který je potřeba učinit k úspěšnému dotažení celého případu.

 

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Snažíme se být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe víme, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsme připraveny pomoci Vám i s vyřešením těchto situací.

r6m17265-128  

 

 


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF