Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+1 v Ivančicích

 

 

 

  Inzerovaná cena   3.200.000,- Kč

 

PRODÁNO NEJVYŠŠÍ NABÍDCE V AUKCI

za 3.550.000,- Kč

 

Popis nemovitosti

Byt 2+1 o rozloze 58 m2 se nachází v 7.NP/7NP panelového domu na sídlišti v Ivančicích.

Jedná se o pěkný, zrekonstruovaný byt se zděnou koupelnou, novou elektrikou, v celém bytě jsou plovoucí podlahy, v koupelně nová dlažba, v obývacím pokoji podhledy s bodovými světly.

K dispozici je  samostatná šatna o rozměrech 1,6 x 1,5 m, balkon a k bytu náleží sklepní kóje v suterénu domu.

V těchto dnech se připravuje zateplení domu vč. střechy, instalace lodžií. Po rekonstrukci je již výtah, nové stupačky, plastová okna, vchodové dveře.

Měsíční náklady na provoz bytu od 1.9., kdy se začne splácet úvěr na revitalizaci, jsou 4.500,- Kč.

Vzhledem k tomu, že se byt nachází v nejvyšším patře, jsou zde opravdu nádherné výhledy na všechny světové strany. V okolí domu je několik dětských hřišť, obchody, restaurace, v blízkosti sídliště je i nákupní centrum.

Město Ivančice má dostupnou veškerou občanskou vybavenost, je zde několik školek, 4 základní školy, gymnázium.

Doporučuji Vám shlédnout  on-line prohlídku na této stránce a pokud Vás zaujme, neváhejte mě kontaktovat a domluvíme osobní prohlídku.

 

V případě více zájemců si majitelka vyhrazuje právo prodat nejvyšší nabídce.

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

2D a 3D půdorysy

prodej-bytu-21-v-letkovicich-08052021_102740

 

 

 

prodej-bytu-21-v-letkovicich-dollhouse-view

Jana Šnédarová

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 10 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Prodat Vaši nemovitost jsem ale schoplná nejenom v Ivančicích, ale v podstatě kdekoliv. Tato práce se pro mě stala koníčkem, za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Snažím se neustále odborně vzdělávat a zvyšovat svůj profesní standard. Snažím se zavádět do své práce aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky prodeje.

 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám případné problémy vyřešit.

 

K realitám jsem se vlastně dostala přes poskytování finančního poradenství. Proto svým klientům  poskytuji komplexní servis jak realitních, tak finančních služeb.  Kupujícím pomohu se zajištěním financování nemovitosti, následně zajistím pojištění majetku. A pokud (a nejen) prodávající potřebuje poradit s investováním získaných finančních prostředků, mohu mu ukázat spoustu zajímavých možností.  Snažím se o  vybudování dlouhodobého korektního  vztahu se svými klienty a obchodními partnery.

 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.


Jana Šnédarová

Kontaktní formulář