Načítání...

Nejnovější články

Hypotéky za 3 % i více. Kam až porostou sazby?
25. 11. 2021

Hypotéky za 3 % i více. Kam až porostou sazby?

Zatímco v červenci a srpnu se hypoteční úvěry poskytovaly se sazbou okolo 2 %, podzimní měsíce přináší citelné zdražení. Přesto zájem o hypoteční úvěry neklesá, banky hlásí rekordní měsíce. Ke konci roku by se objem poskytnutých hypoték mohl pohybovat okolo 400 miliard.

Nájemné se bude zvyšovat, krátkodobé pronájmy se více zdaní
27. 10. 2021

Nájemné se bude zvyšovat, krátkodobé pronájmy se více zdaní

Ve velkých městech se snižovaly ceny nájmů během koronavirové pandemie. Proto se nyní očekává zvýšení cen nájemného v souvislosti s obnovením turismu. Do cen nájemného by se postupně mohlo promítnout i zdanění krátkodobých pronájmů.

Kolik let budete pracovat na pořízení bytu?
29. 09. 2021

Kolik let budete pracovat na pořízení bytu?

Pořízení bytu je nákladnou investicí zejména v posledních letech. Ceny nemovitostí rostou v Evropě i ve světě. Zajímavým ukazatelem je cena za m2 bytu v porovnání s průměrnou výší platu v dané zemi. Ve které evropské zemi je bydlení nejméně dostupné?

Všechny články

O mně

Od roku 2008 pracuji jako realitní makléř. Již 10 roků provozuji  vlastní realitní kancelář v Ivančicích, kde také bydlím. Prodat Vaši nemovitost jsem ale schoplná nejenom v Ivančicích, ale v podstatě kdekoliv. Tato práce se pro mě stala koníčkem, za roky své praxe jsem prodala  velké množství realit v celém Jihomoravském kraji.

 

Snažím se neustále odborně vzdělávat a zvyšovat svůj profesní standard. Snažím se zavádět do své práce aktuální moderní způsoby prodeje s cílem zajistit svým klientům co nejlepší podmínky prodeje.

 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

 

Mým hlavním cílem je spokojený klient. Já se snažím být tu pro Vás a provést Vás hladce celým procesem prodeje. A protože z praxe vím, že se vždy mohou vyskytnout nějaké nečekané problémy, jsem připravena pomoci Vám případné problémy vyřešit.

 

K realitám jsem se vlastně dostala přes poskytování finančního poradenství. Proto svým klientům  poskytuji komplexní servis jak realitních, tak finančních služeb.  Kupujícím pomohu se zajištěním financování nemovitosti, následně zajistím pojištění majetku. A pokud (a nejen) prodávající potřebuje poradit s investováním získaných finančních prostředků, mohu mu ukázat spoustu zajímavých možností.  Snažím se o  vybudování dlouhodobého korektního  vztahu se svými klienty a obchodními partnery.

 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.

Proč právě se mnou?

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma.

JDU S DOBOU

Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje a špičkové služby.

VYZNÁM SE

Mám spoustu let praxe. Jsem flexibilní a prodám Vaši nemovitost kdekoliv.

Jana Šnédarová
12
let zkušeností v realitách
2 0
let zkušeností ve financích
500 +
klientů

Jak pracuji

V rámci svých služeb nabízím klientům

 

kompletní servis při prodeji nemovitosti.

 

 

1. Stanovení tržní ceny nemovitosti

 

2. Fotostagin, Homestagin

Aby Vaše nemovitost zaujala a mohla se nafotit v co nejlepším světle, je třeba ji před focením upravit.  V případě, že je potřeba nemovitost vyklidit, zprostředkujeme i vyklízecí firmu, vymalování. Tento krok rozhodně nedoporučuji podcenit.

 

PŘED:                                                                                  PO:

IMG_20201011_160031                   ondrej_pavlacik_fotograf_architektury_amp_designu_2-17

 

IMG_20201011_155440        ondrej_pavlacik_fotograf_architektury_amp_designu_2-35

 

3. Videoprohlídka

Videoprohlídka je v dnešní době stále ještě novinka a přitáhne pozornost zájemců mezi ostatními inzeráty. Navíc získají o vaší nemovitosti lepší přestavu.

 

 

 

4. Půdorysy 

Ke každé nemovitosti vytvářím půdorysy. Pro lepší představu zájemců, jak jsou jednotlivé místonosti uspořádané

 

 prodej-domu-4kk-hosteradice-10052020_172041prodej-domu-4kk-hosteradice-dollhouse-view

 

5. 3D prohlídka

Zájemci se mohou doma v klidu u počítače libovolně pohybovat Vaší nemovitostí, přecházet z místnosti do místnosti. 

 

 

 

6. Profesionální fotografie interiéru 

   ondrej_pavlacik_fotograf_architektury_amp_designu_2-3_1   Ondrej_Pavlacik_fotograf_architektury_amp_designu_1-15   ondrej_pavlacik_fotograf_architektury_amp_designu_2-5_1 

                                           1                                                                                                                                                                  

   ondrej_pavlacik_fotograf_architektury_amp_designu_2-31  ondrej_pavlacik_fotograf_architektury_amp_designu_2-33  ondrej_pavlacik_fotograf_architektury_amp_designu_1-7

  

7. Samostatná stránka nemovitosti

 Pro každý byt, dům, pozemek  vytvořím samostatnou stránku nemovitosti, kde zájemce nalezne pohromadě veškeré potřebné informace. Pro náhled stránky klikněte na odkaz:

 prodej-rodinneho-domu-4-kk-v-hosteradicich

Ondrej_Pavlacik_fotograf_architektury_amp_designu_1-11

  https://snedarova.cz/prodej-rodinneho-domu-v-podoli-u-brnahttps://snedarova.cz/prodej-rodinneho-domu-4-kk-v-hosteradicich

ondrej_pavlacik_fotograf_architektury_amp_designu_2-33

 

 

 

8. Prohlídky nemovitosti se zájemci

Prohídky se zájemci o nemovitost provádím dle přání prodávajícího buď s jeho účastí nebo i bez jeho přítomnosti.

 

9. Uspořádání prodejní aukce

U nemovitosti, kde je to vhodné, uspořádám elektronickou aukci, při které se nemovitost prodá za nejvyšší možnou tržní cenu. Při tomto způsobu prodeje se vytěží z prodeje maximální možná prodejní cena.

 

10. Proces rezervace a převodu nemovitosti

Zájemce, který projeví zájem o koupi, sepíše s mojí RK rezervační smlouvu, složí blokační zálohu a na základě toho pro Vás připraví advokát návrh kupní smlouvy a smlouvy o úschově finančních prostředků. Já zajistím list vlastnictví na katastru nemovitostí a případně kopie nabývacích listin a katastrálních map. Následně po podpisu smluv vložím návrhy na zapsání zástavních a vlastnických práv do katastru nemovitostí.

   

11. Zpracování průkazů energetické náročnosti budov (PENB).

V případě zájmu nabízím možnost vypracování průkazu energetické náročnosti budov naším externím spolupracovníkem. Podle novely zákona 406/2000 Sb. je povinen předložit průkaz energetické náročnosti od 1. 7. 2015 každý vlastník budovy a bytové jednotky při jejím prodeji. V případě nabízení nemovitosti přes zprostředkovatele (RK, apod.) je majitel domu/bytu povinen předat zprostředkovateli energetický štítek (PENB). Nepředá-li ho, je zprostředkovatel povinen do inzerátů uvést nejhorší energetickou třídu, tedy G.

 

12. Po převodu nemovitosti

Zajistím předávací protokol nemovitosti a předáme s Vámi nemovitost kupujícímu . Zajistím přepis odběrných míst energií, domluvíme přepis na bytovém družstvu.

 

 

Pokud nemáte čas a energii toto zařizovat sami, tak neváhejte a zavolejte nebo mě navštivte v kanceláři. Sjednejte si nezávaznou schůzku.

Spolu to určitě zvládneme

img_0213ooo               
 

Jana Šnédarová

Oslavanská 1

664 91  Ivančice

mob.:  606 980 371
mail: snedarovaj@seznam.cz

Reference

Všechny reference

Tržní odhad nemovitosti

ondrej_pavlacik_fotograf_architektury_amp_designu_2-3_1  

Víte že, pokud jste koupili byt před 5 lety za 1.000.000,- Kč, může mít dnes hodnotu již přes 2.000.000,- Kč?

ondrej_pavlacik_fotograf_architektury_amp_designu_1-26

Ceny nemovitostí v současné době rostou závratnou rychlostí. Neprodávejte svoji nemovitost pod cenou. Správný odhad ceny nemovitosti je základ úspěchu.

Pokud prodáváte či uvažujete o prodeji svého domu, bytu, rekreační chaty či pozemku, můžete se na mě obrátit s žádostí o vyhotovení tržního odhadu.

Pro hrubý odhad ceny nemovitosti online mi stačí poslat přesnou adresu nemovitosti, pár fotek, dispozice, velikost, stáří, půdorys či plánek nemovitosti. Tento odhad pro Vás vypracuji  ZDARMA.

pokoj

On-line odhad Vám vyhototovím ZDARMA. Odhad pro majitele v papírové podobě, dědické řízení a rozvodové řízení je ZDARMA, pokud následně nemovitost prodáte/pronajmete přes naši realitní kancelář. V ostatních případech je cena za odhad bytu 1.500,- Kč včetně DPH, za RD 2.000,- včetně DPH, za pozemek 1.200,- Kč včetně DPH.

Jak to funguje?

  • pokud se jedná o on-line odhad, cenu Vám zašlu do 24 hod na Váš mail, případně Vás  zkontaktuji pro   upřesnění informací o nemovitosti
  • pokud potřebujete odhad pro majitele, dědické řízení, rozvodové řízení v papírové podobě, vyhotovím po prohlídce nemovitosti

 

Mám zájem o tržní odhad nemovitosti

 

 
 
 
Adresa nemovitosti, dispozice, velikost, stáří nemovitosti,  pro jaký  účel potřebuji odhad

Ukázka realizovaných zakázek

Všechny nemovitosti

E-book

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů

Kontakt

 
REALITY Šnédarová s.r.o.
Jana Šnédarová
Oslavanská 422/1
664 91  Ivančice
 
mob. 606980371
 
 
Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte napsat do kontaktního formuláře, kdykoliv zavolat nebo mě navštívit v kanceláři, nejlépe po předchozí tel. dohodě.
 

Kontaktní formulář