Protože jsem neměla žádné zkušenosti s nemovitostmi, měla jsem určité obavy z celého procesu obchodu. Díky spolupráci s paní Šnédarovou jsem vše zvládla bez jakýchkoliv problémů. O každém úkonu mě vždy včas informovala, vše vysvětlila, byla ochotná a přátelská. Určitě doporučuji každému spolupráci s paní Šnédarovou.
Naše spolupráce začala již před více jak 10ti léty. Od té doby jsem služby paní Šnédarové využíval již několikrát, opakovaně. Vždy spolehlivě, k mé naprosté spokojenosti. Mohu se kdykoliv obrátit s radou, vždy pomůže a profesionálně poradí. Postupně se stává i mojí finanční poradkyní.
Služeb makléřky J. Šnédarové využíváme již dlouhé roky. Vše začalo prodejem domu po babičce. Za tu dobu se mezi námi již vytvořil přátelský vztah. Kdykoliv jsme potřebovali vyřešit prodej nebo koupi nemovitosti nebo pojištění a finance, vždy se s důvěrou obracíme na ni a vždy jsme byli spokojeni. Je profesionál a je na ni spolehnutí.
S paní Šnedarovou jsem řešil koupi bytu i s vyřízením hypotéky. Se službami jsem spokojen. Paní Šnedarová oběhala úřady, banky a vše ostatní potřebné a já jen na pobočce podepisoval. Zařídila i pojištění bytu, které bylo k hypotéce nezbytné.