Můžu jen doporučit. Příjemný lidský přístup, vše rychle vyřízené, prostě super. Díky!
Kateřina Komárková

Rád bych chtěl poděkovat za příjemnou prohlídku bytu (Klusáčkova Brno), po dlouhé době makléř který sdělil všechny informace a mněl vše připravené. S přítelkyní jsme bohužel zhodnotili že o byt nemáme zájem, doufám že se Vám byt podaří brzo prodat (má dobrou lokalitu a velký potenciál vnitřních úprav).
Ing. Filip Sofka

Veliká spokojenost s prodejem naší nemovitosti, můžeme jen doporučit. Příjemný přístup a perfektní servis. Moc děkujeme.
Petra Jeřábková

Služby paní Šnédarové při koupi bytu hodnotím velmi kladně, vše proběhlo, tak jak bylo dohodnuto, příjemné jednání. Realitní kancelář paní Šnédarové určitě doporučuji.
Jana Lindušková

Při shánění bytu jsme se setkali s mnoha makléři, bohužel jejich přístup byl kladný pouze při prohlídkách nemovitostí. Tímto to ovšem skončilo, nezájem komunikovat s klientem, nezvedání telefonu.... Mile nás překvapil přístup paní Šnédarové při koupi bytu. Bohužel vzápětí po podepsání kupní smlouvy paní majitelka zemřela, takže jsme museli čekat na dědické řízení a vše se protáhlo. Veškerou nachystanou agendu musela paní Šnédarová předělat. Oceňuji její přístup, trpělivost,vše na profesionální úrovni a vždy s úsměvem . Její služby se dají hodnotit pouze kladně a vřele doporučit. Jan H.
Jan H.

Služby paní Šnédarové při koupi našeho bytu hodníme velmi kladně. Oceňuji, že vždy vše proběhlo, tak jak jsme se domluvili a přepis i vše ostatní proběhlo bez průtahů a jakýchkoliv problémů. Určitě bych tuto realitní kancelář doporučila.
Marcela Plačková

Pro zprostředkování prodeje bytu mé dcery jsme si vybrali makléřku Janu Šnédarovou, kterou známe již dlouhá léta. A již víme, že jsme udělali dobře. Nemuseli jsme se o nic starat, o vše se postarala od začátku až do konce. Připravila náš byt na focení, prezentace našeho bytu byla moderní, nádherná. Makléřka zprostředkovala prodej našeho bytu za vyšší cenu, než jsme požadovali (protože bylo víc zájemců, uspořádala aukci). Nakonec nám ještě zprostředkovala převod synova bytu v rámci rodiny. Můžeme jen doporučit, její přátelský a zároveň i profesionální přístup nás nadchnul.
Jana Petrčková

Před 2 roky jsem koupila kvůli nedostatku nabídek byt 2+1, ale věděla jsem, že budu chtít koupit menší byt. Proto jsem se obrátila na paní Šnédarovu. Neznala jsem ji, ale chodím denně kolem její kanceláře a seznámila jsem se se stylem její práce na webových stránkách. Paní makléřce jsem sdělila svoji představu o způsobu prodeje a o ceně (i když ta byla mírně nad stanovenou reálnou tržní cenou), dohodli jsme se a následně podepsali zprostředkování prodeje. Makléřka mi nabídla, že se pokusí prodat byt, podkud to bude možné, i za vyšší cenu, než jsem požadovala. Po poradě jsem vyklidila byt a přenechala jsem paní Šnédarové klíče, aby mohla nachystat vše potřebné pro prezentaci bytu. I když mám ráda věci pod kontrolou a občas jsem se zašla na její práci podívat, neměla jsem žádné připomínky. Vše probíhalo profesionálně a bez problémů, byla jsem vždy o každém kroku předem informována. Zájemců díky kvalitní prezentaci bylo dostatek, takže jsme se dohodli na aukci. Můžu říct, že jsem byla velice příjemně překvapená, když mi paní Šnédarová volala, napřed v průběhu, potom po skončení, jak aukce probíhala a konečný výsledek dopadl nad mé očekávání. Cena bytu se navýšila ještě o 350.000,- Kč nad můj požadavek. Protože jsem v té době již bydlela v podnájmu, chtěla jsem se co nejdříve zbavit plateb za můj prodávaný byt. I v tomto mi paní Šnédarová pomohla, vše domluvila s kupujícími a k oboustranné spokojenosti se vše dořešilo tak, aby byli všichni spokojení. Pokud chcete prodávat byt, určitě Vám doporučuji svěřit tento prodej právě makléřce Janě Šnédarové.
Marcela Procházková

Protože jsem neměla žádné zkušenosti s nemovitostmi, měla jsem určité obavy z celého procesu obchodu. Díky spolupráci s paní Šnédarovou jsem vše zvládla bez jakýchkoliv problémů. O každém úkonu mě vždy včas informovala, vše vysvětlila, byla ochotná a přátelská. Určitě doporučuji každému spolupráci s paní Šnédarovou.
Věra Hekrlová

Naše spolupráce začala již před více jak 10ti léty. Od té doby jsem služby paní Šnédarové využíval již několikrát, opakovaně. Vždy spolehlivě, k mé naprosté spokojenosti. Mohu se kdykoliv obrátit s radou, vždy pomůže a profesionálně poradí. Postupně se stává i mojí finanční poradkyní.
Ing. Klega Pavel

Služeb makléřky J. Šnédarové využíváme již dlouhé roky. Vše začalo prodejem domu po babičce. Za tu dobu se mezi námi již vytvořil přátelský vztah. Kdykoliv jsme potřebovali vyřešit prodej nebo koupi nemovitosti nebo pojištění a finance, vždy se s důvěrou obracíme na ni a vždy jsme byli spokojeni. Je profesionál a je na ni spolehnutí.
Ivana a Vít Netouškovi

S paní Šnedarovou jsem řešil koupi bytu i s vyřízením hypotéky. Se službami jsem spokojen. Paní Šnedarová oběhala úřady, banky a vše ostatní potřebné a já jen na pobočce podepisoval. Zařídila i pojištění bytu, které bylo k hypotéce nezbytné.
OH

Vytvořeno v systému CHYTRÝ WEB MAKLÉŘE

Tomawell s.r.o. © 2024

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení